Jak to działa

Life is Feudal (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Life is Feudal (B2P)

Life is Feudal to gra łącząca w sobie elementy MMORPG oraz sandboksowy symulator życia w czasach średniowiecza. Dzięki takiej kombinacji możesz odkrywać historyczne realia przy pomocy narzędzi i systemu pracy z tamtych zamierzchłych lat.

Całe królestwo dostępne dla graczy zajmuje mniej więcej 450 kilometrów kwadratowych, a na jego terenach odkryjesz złoża cennych surowców, siedliska dzikich zwierząt i bujne lasy. Twoim zadaniem będzie przetrwać w tych wymagających warunkach, zbudować swój pierwszy prymitywny dom i ochronić się zarówno przed wrogimi napastnikami, jak i przed drapieżnikami czającymi się w terenie.

W tym ogromnym świecie MMO osadzonym w średniowieczu będziesz eksplorować rozległe tereny królestwa Life is Feudal. Przed Tobą drążenie tuneli, kopanie dołów, pozyskiwanie surowców i walka z naturalnym otoczeniem.

Twoja postać zostanie wyposażona w zestaw kilku podstawowych umiejętności, a rozwiniesz ją ostatecznie do 25 cech rzemieślniczych oraz takiej samej liczby związanej z walką. Dodatkowo zostaniesz wyposażony w tak zwane umiejętności poboczne, stanowiące uzupełnienie dla całego zestawu.

Zaawansowany silnik fizyki sprawia, że mechanika pojedynków jest wyjątkowo przyjemna i realistyczna, a Ty musisz samodzielnie wyprowadzać ciosy i unikać tych, które w Twoją stronę kieruje przeciwnik. Całą akcję możesz obserwować zza pleców (widok TPP) lub z perspektywy pierwszej osoby (widok FPP).

Life is Feudal to MMORPG dostępne na zasadzie free-to-play z wprowadzonym systemem mikropłatności, które umożliwiają graczom dostęp do niektórych udogodnień wymagających uiszczenia odpowiedniej kwoty.

Zmierz się z surowym światem „Wieków Ciemnych” i czerp przyjemność z ogromnych połaci średniowiecznych krajobrazów!

pełny opis gry
Screeny
Life is Feudal (B2P) screenshot1 Life is Feudal (B2P) screenshot2 Life is Feudal (B2P) screenshot3 Life is Feudal (B2P) screenshot4 Life is Feudal (B2P) screenshot5 Life is Feudal (B2P) screenshot6 Life is Feudal (B2P) screenshot7
Video

Life is Feudal (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel - Core i5 2.5 GHz, AMD - Phenom II X4 2.5 GHz
 • 8 GB
 • GeForce GTX 660 / Radeon HD 6970
 • 50 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat