Jak to działa

Mafia Battle

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Mafia Battle

Lubisz przeglądarkowe gry mafijne typu RPG ? Zatem koniecznie włącz Mafia Battle! Właśnie dzięki tej pozycji swoje umiejętności będą mogli sprawdzić fani „Ojca Chrzestnego”! Skończyłeś już 16 lat? Zatem witaj w świecie… nielegalnych interesów!

Przygodę rozpoczniesz od stworzenia swojego avatara. Następnie przeniesiesz się do samouczka, który wprowadzi Cię w tajniki rozgrywki. Pamiętaj o tym, że miejscowość jaką przyjdzie Ci kontrolować, stanowić będzie Twoją bazę wypadową i miejsce rozwijania Twoich… nielegalnych interesów. Postaw bank, szpital i lotnisko, a także drukarnię pieniędzy, plantację tytoniu, fabrykę amunicji, laboratorium broni bądź wytwórnię mety. Dbanie o rozwój miasta jest kluczowe, aby osiągnąć w grze wymarzony sukces. Działalność przestępcza wiąże się w grze z możliwością dokonywania przestępstw w różnych częściach miasta – czy nie przypomina Ci to nieco słynnej serii… GTA? Kradzieże samochodów, atakowanie przeciwników, obrabowywanie konwojów z pieniędzy i uwalnianie ziomków z więzienia. Dzięki wykonywaniu takich misji dostajesz gotówkę, a to przecież… kluczowa sprawa w rozgrywce. Przed Tobą liczne turnieje rodzin, tereny karteli rodzinnych, wojny rodzin mafijnych oraz wyzwania rodziny. Lubisz tytuły strategiczno-ekonomiczne z elementami RPG? Zatem nie ma na co czekać – świat Mafia Battle będzie należał do Ciebie!

Stań się najpotężniejszym gangsterem w wirtualnym świecie Mafia Battle! Załóż własną mafię, weź udział w nielegalnych działaniach i rozwiń działalność na szeroką skalę! Tylko od Ciebie zależeć będzie, jaką pozycję zajmie Twoja ekipa!

pełny opis gry
Screeny
Mafia Battle screenshot1 Mafia Battle screenshot2 Mafia Battle screenshot3 Mafia Battle screenshot4 Mafia Battle screenshot5 Mafia Battle screenshot6 Mafia Battle screenshot7 Mafia Battle screenshot8 Mafia Battle screenshot9 Mafia Battle screenshot10
Video

Mafia Battle wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat