Jak to działa

Magic Nations

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Magic Nations

Lubisz gry fantasy, które pozwalają wciągnąć się na wiele godzin emocjonującej zabawy? Warto będzie więc włączyć niesamowitą rozgrywkę fantasy, Magic Nations! Chwyć za swoją talię kart i zawalcz w grze z przeciwnikami z… całego świata!
Magic Nations to świetna gra, która pasjonuje zwłaszcza fanów strategicznych rozgrywek karcianych. Będziesz w niej musiał nieustannie dostosowywać się do nowych warunków na polu bitwy, a także stale zbierać nowe, coraz to bardziej potężne jednostki. Powiększaj swoją talię o unikalne postaci, a także kupuj i sprzedawaj swoje karty! Rozmieszczaj wojska w dwóch rzędach i wykonuj swoimi jednostkami odpowiednie ruchy, aby… zwyciężać! Do wyboru będziesz mieć aż sześć ras, jakie zamieszkują świat gry – piękne i odważne Amazonki, przebiegłych ludzi, odważne i wojownicze krasnoludy, mądre i wieczne Elfy, złowieszcze Nekromanty oraz brutalne Orki. Strategiczna karcianka będzie doskonałym sposobem na zabicie wolnego czasu w przerwie szkolnej, w drodze do pracy czy też w domu – podczas zimowych wieczorów. To gra, która rozwija umiejętności manualne i ... strategiczne myślenie. Obecnie jest to jedna z najlepszych karcianek, jakie można odszukać w Internecie wśród darmowych gir online. Wybierz więc swoją ulubioną rasę i… zwyciężaj w grze Magic Nations!
Jeżeli lubisz gry karciane, które uczą i rozwijają umysł, z całą pewnością przypadnie Ci do gustu ta wciągająca rozgrywka. Magic Nations to pozycja obowiązkowa dla miłośników karcianek. Chcesz spróbować swoich sił? Odpal Magic Nations już dziś na bananki.pl i… zostań Mistrzem gry!

pełny opis gry
Screeny
Magic Nations screenshot1 Magic Nations screenshot2 Magic Nations screenshot3 Magic Nations screenshot4 Magic Nations screenshot5 Magic Nations screenshot6 Magic Nations screenshot7 Magic Nations screenshot8 Magic Nations screenshot9 Magic Nations screenshot10
Video

Magic Nations wymagania

Podobne gry
Chat