Jak to działa

MapleStory 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis MapleStory 2

Gra jest niezwykle wciągającą kontynuacją popularnej, darmowej rozgrywki MMORPG z 2003 roku. Akcja Maple Story 2 rozgrywa się w krainie fantasy – przepełnionej magią oraz licznymi… potworami. Jest to podobna rozgrywka do pierwowzoru Maple Story, jednak fabułę osadzono we wcześniejszym okresie. Ponownie należy więc wcielić się w rolę awanturników, którzy będą przemierzali mniej lub bardziej niebezpieczne krainy – Twoim zadaniem jest wybrać klasę bohatera, walczyć z potworami, rozwijać swoje umiejętności, zdobywać coraz lepsze osprzętowanie, zająć się dowolnym rzemiosłem i toczyć bitwy na arenie PvP. Przekonaj się, jak doskonałą zabawą może być uczestniczenie w licznych walkach z przeciwnikami!

Co ciekawe, na rzecz trójwymiarowej grafiki twórcy Maple Story 2 zdecydowali się zrezygnować z side-scrollowej oprawy 2D, co na pewno zmienia rozgrywkę wizualnie – wskoczyła ona na zdecydowanie wyższy poziom, dając masę godzin doskonałej rozgrywki. Poznaj więc nieograniczone możliwości twórcze gry i daj się ponieść zupełnie nowej odsłonie przygody! Dostosuj swojego bohatera, rozpocznij epicką misję, stwórz swój wymarzony świat i poznaj fascynujący wymiar krainy Maple Story 2 – razem z innymi graczami, których będziesz spotykał na swojej drodze. Kolorowe krajobrazy do zbadania, mnóstwo wrogów do pokonania, a także horda ekscytujących bossów czekają – to, jak potoczy się Twoja rozgrywka, zależy wyłącznie od… Ciebie.

Szukasz sposobu na zabicie nudnej drogi do domu lub do pracy? Koniecznie odpal tę fascynującą rozgrywkę MMORPG i daj się wciągnąć do magicznej krainy Maple Story 2!

pełny opis gry
Screeny
MapleStory 2 screenshot1 MapleStory 2 screenshot2 MapleStory 2 screenshot3 MapleStory 2 screenshot4 MapleStory 2 screenshot5 MapleStory 2 screenshot6 MapleStory 2 screenshot7 MapleStory 2 screenshot8 MapleStory 2 screenshot9 MapleStory 2 screenshot10
Video

MapleStory 2 wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core i3 or better
 • 4 GB
 • GeForce GT 730 / GeForce GT 630
 • 8 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat