Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 5030 0
03.03.2018

Elity do 45 poziomu - garść wskazówek

Jak powszechnie wiadomo, potwory w Margonem mają różne klasy. Są to kolejno:

a) zwykłe, niczym nie wyróżniające się na tle innych potwory
b) elity - potwory nieco silniejsze oraz zazwyczaj posiadające nieco lepszy szablon lootów
c) elity 2, zwane również e2 - potwory dosyć trudne do pokonania, ale posiadające w swoim szablonie lootów co najmniej jeden przedmiot legendarny
d) herosi - mają duże szanse na zdobycie ciekawych przedmiotów, ale trzeba ich szukać po wielu mapkach i respią się po kilkanaście godzin
e) tytani - respią się kilka dni i wymagają kilkuosobowej drużyny do pokonania, ale gwarantują zdobycie co najmniej jednego przedmiotu unikatowego


Szablonem lootów nazywamy spis przedmiotów, jakie mogą wylecieć po zabiciu danego potwora.

W tym poradniku znajdziecie opis elit do 45 poziomu. Dowiecie się, które potwory są opłacalne, a które są tylko stratą czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Spis potworów elitarnych (elit) do poziomu 50:

a) Czarna wilczyca - 20lvl
Czarna wilczyca to potwór, którego leże znajduje się w Wilczej grocie na mapce Przełęcz Dwóch Koron. Jedynym unikatowym przedmiotem dropiącym z tej elity jest wyjątkowo słaby pierścień na paladyna i wojownika. Nie warto sobie zaprzątać głowy wilczycą - lepiej w tym czasie zwyczajnie poekspić.

b) Mrówcza królowa - 21 lvl
Mrówczą królową znaleźć możemy w jednej z jaskiń na mapce z mrówkami niedaleko Ithan. Tutaj szablon lootów jest już trochę ciekawszy - do zdobycia czeka na nas unikatowe błogosławieństwo, pierścień, zbroja i tarcza. Jak na ten poziom, przedmioty te są nawet pożądne, ale osobiście nie poświęcałbym na nią zbyt wiele czasu. Prędzej czy później i tak zdobędziemy lepsze przedmioty, ale jeśli mamy za dużo wolnego czasu, to możemy panią królową chwilkę pomęczyć.

c) Astratus - 22 lvl
Astratus to potwór, z którego dropią trzy unikaty. Wszystkie trzy to unikaty na maga. Z Astratusem jest tak samo jak z Królową - jeśli mamy trochę wolnego czasu, to możemy postać, ale na pewno nie jest to niezbędne.

d) Kotołak tropiciel - 23 lvl
Kotołak tropiciel, czyli pierwsza poważna elita. Z Kotołaka dropi aż 7 unikatów, a nawet jeden heroiczny łuk dla tropiciela. Przedmioty z Kotołaka są dość dużo warte, a skompletowanie kilku pozwoli nam na dość szybki start w późniejszych etapach rozgrywki.

e) Paladyński apostata - 25 lvl
Najprościej rzecz mówiąc - odpowienik Astratusa, tyle że z przedmiotami dla paladyna. Oprócz trzech unikatów dla paladyna, mamy szansę zdobyć również zbrojkę dla wojownika. Ponownie oferta dla ludzi z dużą ilością wolnego czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
f) Cerber - 28lvl
Cerber, czyli trójgłowy pies. Dostatecznie duża liczba ubić tego przeciwnika pozwoli nam na zdobycie trzech unikatowych naszyjników. Oferta dosyć ciekawa, tym bardziej, że na niższych poziomach nie ma aż tylu ciekawych naszyjników.

g) Gobliny z mapek obok Werbin
Tutaj jest o tyle ciekawie, że zamiast jednej elity na której resp trzeba cały czas czekać, mamy całe ekspowisko złożone z elit; większość z przedmiotów dropiących z goblinów nie jest może najlepsza na świecie, ale ponieważ zazwyczaj będziemy je zdobywać przypadkowo, i tak nie ma to większego znaczenia; niepotrzebne przedmioty zawsze możemy sprzedać na aukcji

h) Elitarne zulusy z mapek obok Karka-Han i Torneg
Elitarne zulusy to te, które dosiadają wierzchowców. Można z nich wydropić unikatowe hełmy, a z potwora Mula Furla nawet heroiczną maskę na wszystkie profesje. Nie są to jakieś cudowne przedmioty, więc jeśli nie wydropią nam przypadkowo, to po prostu je zignorujmy. Nasz ekwipunek za wiele przez to nie straci.

i) Herszt rozbójników - 37 lvl
Herszt rozbójników z Fortu Eder jest oblegany przez graczy głównie ze względu na heroiczną zbroję na tancerza ostrzy i łowcę, której zdobycie pozwoli nam na łatwiejsze radzenie sobie z późniejszymi elitami 2, które będziemy mogli bić już za kilka leveli.

j) Tollok Shimger - 43lvl
Tollok z Cienistego boru. Elita o tyle ciekawa, że ma w swoim szablonie aż dwie heroiczne zbroje. Zdobycie jednej z nich na pewno dostarczy nam dużej ilości złota.

k) Dowódca Ghuli - 45 lvl
Sześć unikatów i jeden bardzo fajny heroik. Dojście do jego miejsca respu we Wiosce Ghuli może być problematyczne, ale szablon lootów na pewno jest dosyć ciekawy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Shirock

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

CSGO Prime (B2P) Counter Strike Global Offensive Recenzja/Opinia?

Recenzja Łupieżca
4

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
5

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
6

Moje top 3 gry na telefon

Recenzja Julind
7

Hero Zero Cześć! Nazywam się Michał

Recenzja OL4FF
8

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
9

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
10

Apex Legends Apex Legends - Moja Opinia oraz recenzja

Recenzja Kejzer17
Chat