Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 7 2710 0
30.06.2017

Fantastyczny świat Margonem

Dlaczego Margonem ?

Lubię grać ze zgraną paczką, z ludźmi umiejącymi zagłębić się w świat Fabularny. Myślę, że świat Fabularny jest świetną opcją, nowi herosy czy nowe mapki jak najbardziej jestem gotowa na taką przygodę. Pierwsza lega czy 300 poziomu moje cele nareszcie byłyby spełnione. Każde osiągnięcie jest dla nas ważne, potrafi czegoś nauczyć.

Już dziś znajdź swoją zgraną paczkę i odkryj fantastyczną przygodę w Margonem !!!
To gra, w której każdy gracz żądny przygód może się w niej sprawdzić. Społeczność Gamory przygotowuje ciągle nowe wyzwania np.eventy wakacyjne, nowi herosi czy zbliżający się wielkimi krokami 3 Margonem Camp, w którym można poznać wielu graczy tej legendarnej już gry.

Osobiście każdemu polecam tę grę. Każdy musi spróbować swoich sił w tej grze.

Moja przygoda w Margonem trwa już parę ładnych lat, mimo tego nie przestaję w nią grać, znalazłam w niej wielu nowych znajomych, czy osiągnęłam wiele sukcesów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Miasta, Kupcy, Pvp !

Miasta:

Ithan,Torneg,Thuzal,Karka-han,Mythar,Nithal,Eder,Werbin,Tuzmer

Pvp: Już od dawna w margonem dostępne są pojedynki pvp, można spróbować swoich sił przeciwko drugiemu graczowi, zdobywaj ph lub je trać przez zwycięstwo czy przegarną, ph wymieniaj na wspaniałe nagrody ! Pojedynkować się można w domu Roana w Ithan lub na żółtym świetle na mapce (za zgodą przeciwnika), ale uważaj, są także mapki z czerwonymi światłami, gdzie gracz nie potrzebuje twojej zgody na walkę !

Kupcy:

Roan-Jeden z najlepszych kupców, daje aż 75% wartości przedmiotu, jest to kupiec sprzedający wszystko i znajduję się w Ithan.

Alrik-Kupiec znajdujący się w Torneg niestety nie zarobimy u niego tak dobrze, jak u Roana, ponieważ daje tylko 60% wartości i nie skupuje tylko wybrane rzeczy, ale uwaga można u niego zakupić niezbędne rzeczy do ekwipunku.

Unil-Znajduję się w Ithan, można u niego zakupić mocne zbroje czy miecze. Daje 60% wartości przedmiotu i także nie skupuje wszystkiego.

Wymieniłam tylko niewielu z bardzo wielu kupców. U których możemy się pozbyć niepotrzebnego przedmiotu lub zakupić nową wytrzymalszą rzecz do ekwipunku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Eventy, misje co i jak ?

Margonem przygotowało dla graczy wiele niespodzianek. Przeróżne eventy z okazji Dnia dziecka czy z okazji wakacji, klimatyczne mapki czy herosi, z których przedmiot jest wart krocie, ale uwaga mapka i herosi są dostępni tylko przez jakiś okres, postój na tytanie z ludźmi, którzy umilają czas, to jest coś ! Zaraz, zaraz to nie wszystko, co margonem dla was przygotowało, są jeszcze zadania eventowe czy zadania dostępne przez cały czas, ze wspaniałymi nagrodami czy nawet expem. Zadania są bardzo dopracowane i ciekawe. Dzięki nim podróżujesz po całej mapce w poszukiwaniu rozwiązania. Już dziś zacznij wykonywać zadania, których jest ponad 220 !

Polecam zacząć już dziś swoją przygodę z margonem, na wybranym przez was świecie możesz dążyć do dostania się nawet na świat prywatny gdzie szybszy exp lub mała ilość osób ułatwią grę !
5.0 (głosów: 7)
Art napisany przez LeeCoper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dofus Dofus - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
2

Margonem Szybki zarobek na niskim lvl!

Poradnik Nogo-V-sky
3

ARK: Survival Evolved (B2P) Pierwsze zwierzę Ark + porady

Poradnik Pythonek
4

FIFA 18- Jak zarabiać przed premierą gry?

Poradnik MichK
5

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
6

Minecraft DeathRun - Co i jak?

Poradnik xBK20x
7

World of Tanks Czy warto było zmarnować na tą grę parę tysięcy godzin?

Recenzja nałogowygracz
8

War thunder to fajna gra

Recenzja Inwestor
9

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
10

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
Chat