Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 2 3941 0
11.09.2017

Jak wzbogacić się w grze Margonem?

Witam, w tym poradniku pokażę wam parę sposobów na szybkie wzbogacenie się w grze Margonem, niezależnie od świata, a jak wiadomo, co świat to inne ceny. A więc zacznijmy od wymienienia kilku polecanych przeze mnie sposobów na zarobek:

1. Elity, Elity II oraz Herosi: Jest to najpopularniejsza metoda i w pewien sposób najłatwiejsza. Jako iż wiemy, że w Margonem występują duże liczby Elit, które są dobre dla graczy ze słabszym ekwipunkiem, polecam na początku zakładać z nich itemy, gdyż nasi późniejsi przeciwnicy (Elity II) są dużo mocniejsi, a tak naprawdę od nich zaczyna się "duża kasa", ponieważ można zdobyć na nich nawet przedmiot legendarny (najrzadszy w grze). Jest to dość żmudny proces, który wymaga dużej ilości poświęconego czasu, gdyż ich czas respu to od 4 do nawet 18 minut. Ostatnim omawianym w tym punkcie zostają Herosi. Jest ich bardzo ciężko znaleźć, szczególnie na światach publicznych, przez to, że dużo osób ich szuka. Mają oni też bardzo długi czas respu np. Mietek Żul (lvl 25) pojawia się od 15 minut do 1 godziny, oczywiście im wyższy lvl Herosa tym dłużej się pojawia. Rzeczą oczywistą jest to, że szanse na droższy item są większe. Jednak bicie ich nie jest na tyle proste, gdyż każdy z nich ma zapisane respy na kilku mapkach, więc można czasami się sporo naszukać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Sprzedawanie roślin u aukcjonera: Dla wielu osób może to być trochę dziwne, że na czymś takim da się dużo zarobić, ale zapewniam Was, że jak najbardziej tak, w szczególności, gdy są eventy! Jedyne co potrzebujecie w tej metodzie to chwilę czasu i dużo cierpliwości. Dla niedowiarków mogę przytoczyć przykład jednego z eventów, gdzie w jednej chwili, kiedy do questa potrzebna była róża/rumianek/nagietek, etc. Ich ceny z dnia na dzień rosły z 5k do 300k+, patrząc na to w jeden dzień można zarobić spokojnie 3m.Osobiście sam raz pobawiłem się tym sposobem i w 3 dni wyciągnąłem z tego około 5m.

3. Sprzedawanie przedmiotów odnawialnych: Czym są przedmioty odnawialne? Są to przedmioty które pojawiają się na ziemi co jakiś czas. Niektóre z nich mają szczególnie wysoką wartość są to między innymi: Żurawina (Mapa: Złowrogie Bagna), której wartość wynosi 20k, czyli u Roana (sprzedawcy w Ithan) sprzedaje się ją za 20k. Na mapie jest ich 14, czyli łatwo można policzyć, że 14x15k= 210k, drugim takim przedmiotem jest Piasek Pustyni (Mapy: Piachy Zniewolonych i Ruchome Piaski) jego wartość to 15k, jednak jest ich tylko 8, przez co są mniej opłacalne, a jednorazowy zarobek na nich to 8x11,25k=90k. Przedmioty odnawialne pojawiają się mniej więcej 3 razy dziennie, więc sprzedając te wszystkie rzeczy można zarobić do 900k dziennie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
4. Ciągłe expienie w celu zarobku: Metoda jest chyba najprostsza ze wszystkich, gdyż polega ona jedynie na expieniu, do zarobku polecam profesję Wojownika, gdyż ma on najwięcej HP, najtańsze EQ i można nim dzięki temu dużo zarobić. Prawdziwy zarobek zaczyna się dopiero na poziomie około 70, ale im wyżej tym lepiej... Zarobek rośnie proporcjonalnie do poziomu. Jest to według mnie najprzyjemniejsza metoda zarobku, ponieważ nie każe ona nam stać w miejscu, ekspowiska zmieniamy średnio co 5 poziomów, przez co lepiej poznajemy grę i oczywiście zarabiamy... :)

Mam nadzieję, że w tych 4 krokach pomogłem wam chociaż trochę w wzbogaceniu się i umileniu sobie gry. Pamiętajcie! Najważniejsza jest praca i silna wola! Bez niej daleko nie zajdziecie, bo to podstawa to gromadzenia majątku! :)

Pozdrawiam,
Kardianox
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Kardianox

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
2

5 Polskich gier przed epoką Wiedźmina

Poradnik Tybero
3

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
4

11 Legends Czy gra 11 Legends jest fajnym tytułem do zabicia czasu?

Recenzja NoWłaśnieTak
5

Ikariam Ikariam - ocena ogólna

Recenzja Hircynn
6

World of Tanks Rheinmetall Panzerwagen - najgorszy light X tieru?

Recenzja ChUcKxPoMpA
7

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
8

Stardew valey. Zwykły symulator farmy?

Recenzja Macnut
9

Minecraft Top 5 zwierząt w minecraft

Recenzja Gergul
10

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
Chat