Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
3.0 2 994 0
13.06.2017

Margonem gra która, nauczyła mnie polowania na zające!

Opis:

Margonem gra która oczarowała mnie swoją unikalnością już na samym początku kiedy to zagrałem pierwszy raz. Gra zaczyna się niepozornie jesteśmy w wiosce i dostajemy zadania, może również pozwiedzać i popytać się postaci o poszczególne budynki, a nawet o nasze statystyki na przykład jak możemy zwiększyć siłę, zręczności i tym podobne. Możemy również kupować wszelakiego rodzaju zbroje, hełmy, broń białą oraz tarcze jest tego naprawdę sporo w szczególności podoba mi się to że, łatwo możemy zdobyć fundusze na te rzeczy przedstawione powyżej. Te mała postać którą kierujemy i która jest naszym wirtualnym odbiciem jest naprawdę prze urocza, jednak umie o siebie zadbać czy to upoluje królika lub zająca czy nawet obroni się przed czyhającymi w zaroślach pająkami lu innymi wrogami. Wiele osób gra właśnie w tą gierkę i mówi że bardzo fajnie się w nią gra. Dlatego według mnie ta gierka jest epicka, ma swoje plusy i minusy jednak moim zdaniem posiada więcej plusów co czyni z niej jedną z najlepszych gier przeznaczonych na przeglądarkę w jakie grałem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wygląd gry:

Sama gra przypomina trochę czasy w które grało się w podobne gierki, sprawą tego jest oczywiście oprawa graficzna i klimacik który tą grę prezentuje. Taką pikselozę to ja uwielbiam i to w dodatku mamy do czynienia z grą wieloosobową gdzie możemy cieszyć się graniem, a do tego dzielić się tą radością z innymi. Wszystko od tekstur zbroi po tekstury drzew ma swój unikalny urok i aż tak powiem, że czasem to nie chce mi się nawet wyłączać gry ponieważ wolę popatrzeć na te przepięknie komputerowe widoki przypominające czasy dzieciństwa. Do tego jeszcze jest możliwość zwiedzania tego jakże ogromnego świata, który ma w sobie wiele tajemnic, które naprawdę warto odkryć ponieważ można zdobyć czasem bardzo unikatowe przedmioty które możemy później sprzedać lub trzymać w ekwipunku, a naprawdę niektóre przedmioty wyglądają tak epicko i nawet jak mają słabsze statystyki od lepszej dajmy to zbroi nie ściągam ich ponieważ we wcześniejszym ubiorze postać wygląda lepiej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowanie:

Jeszcze przez naprawdę wiele lat ta gra pozostanie w moim kanonie najlepszych gier w jakie grałem. Będę w nią grał dopóki ostatni z serwerów zostanie wyłączony. Tak mi się spodobała ta gierka, że przypominam sobie bardzo fajnie chwile spędzone przy tej grze. Można również dodać, że ta właśnie epicka gra została wydana przez naszych rodaków, którzy jak wezmą się za robotę to powstanie coś cudownego. Gra ma swoje uroki, ja osobiście uwielbiam początkową misję gdzie trzeba upolować zające i zanieść zdobyć dla myśliwego który doda nam pieniądze za upolowaną zdobyć i możemy dodatkowo uzdrawiać się za darmo u tego myśliwego właśnie. Dodam jeszcze, że jest naprawdę wiele dobrych gier podobnych do tej właśnie jednak to Margonem bije ich swoją mechaniką, klimatem, wyglądem tego można wymieniać naprawdę sporo ta gra jest po prostu najlepsza. Także polecam serdecznie tą grę każdemu kto uwielbia stare dobre czasy pikselowych gier.
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Crisovski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite: Sezon 13 - karnet bojowy

Recenzja Filiq343
2

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
3

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
4

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
5

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
8

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
9

Wolni farmerzy RECENZJA NAJLEPSZEJ GRY FARMERSKIEJ

Recenzja Mesashii
10

Grepolis Strategia przeglądarkowa

Recenzja Kub77a
Chat