Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
3.7 3 1852 0
25.09.2017

Świetna gra MMORPG osadzona w bardzo ciekawym świecie.

Według mnie ta gra jest bardzo dobra, nie wymaga dużych wymagań systemowych i można bardzo szybko się w niej odnaleźć , prosta czytelna lecz potrafi stworzyć też wyzwanie. Gra działa bardzo dobrze mamy dużo funkcjonalnych klas które urozmaicają rozgrywkę. Wbijanie nowych poziomów w tej grze przychodzi bardzo przyjemnie. Margonem zawiera bardzo wiele ciekawych misji oraz miejsc w świecie gry. Poleciłbym tą grę osobom które mają słabe jak i dobre komputery ponieważ gra dobrze pochłania czas i można w niej spędzić wiele ciekawych godzin. Prostota gry jest jak najbardziej jej plusem gdyż nie trzeba się męczyć kilka dni z zadaniami , poleciłbym tą grę każdej osobie która jest żądna przygód ale nie lubi się przy tym dużo namęczyć. W każdej grze jak i w tej potrzeba czasu żeby być na wysokim poziomie , polecam tą grę każdemu kto ma czas , i lubi MMORPG.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Początki jak widać w każdej grze sprawiają problemy tak jak i tu. Kiedy zaczynamy grę mamy słabe przedmioty oraz małą wiedzę o otaczającym nas świecie , jednak z czasem to się zmieni. Jak widać grafika jak na grę która liczy już sporo lat daje radę . Na zamieszczonym obrazku widzimy dopiero początek świetnej przygody która nas czeka. Na zamieszczonym screenie widnieje początkowy świat o którym za dużo nie można powiedzieć, gdyż jest on dopiero przedsionkiem tego co nas czeka. Mimo że to początek przygody to jednak można powiedzieć o tym świecie że jest on dość urozmaicony. Liczne drzewa , klimat lasu i obóz w lesie sprawiają że gra zyskuje taki klimat jaki powinna mieć. Na zdjęciu jest tylko przedstawiona klasa wojownika a jest ich jeszcze kilka, zalecam aby każdą z nich sprawdzić i pochwalić się osiągnięciami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując Margonem jest grą o cudownym świecie , zawiera system rozwoju postaci oraz sporo funkcjonalnych klas. Każda klasa ma stworzone przedmioty własne. Misje nie wymagają dużego wysiłku jednak jeżeli chcemy zaistnieć w grze powinniśmy dbać o nasz ekwipunek , i jak rozwijamy postać. Każdy z nas ma jakąś grę z dzieciństwa moją jest margonem , i dzięki tej stronie wróciłem do gry. Na screenie poprzednim macie mój nick możecie dodawać i pogramy razem w tą cudowną grę od początku. A dla nowych graczy polecam zajrzeć gdyż gra może i nie wygląda jak aktualne produkcje , ale to nie znaczy że jest od nich gorsza. Mimo lat nie trzeba się przejmować liczbą graczy dalej można tam spotkać mnóstwo starych jak i nowych osób. Polecam zajrzeć każdemu kto czuje zew przygody i jest gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom.
3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez KowalSGM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
2

Playstation 3 - Czy dalej warto być jej posiadaczem?

Poradnik LiquidSnake
3

Recenzja gry "Terraria"

Recenzja GraczBananowy
4

Retro Sektor XII. Warcraft III: Reign of Chaos

Recenzja Tybero
5

Minecraft Poradnik do gry Minecraft

Poradnik forza harizon4
6

Opera GX | Gaming Browser Najlepsza przeglądarka internetowa dla graczy

Recenzja Bozno260
7

World of Tanks Waffentrager: Dziedzictwo

Poradnik Bart1607
8

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
9

Neverwinter Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Recenzja Antonios007
10

Najlepsze gry na xbox one.

Recenzja AdminPL
Chat