Jak to działa

Mars Battle

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Mars Battle

Mars Battle to darmowa gra strategiczna osadzona w czasie rzeczywistym. Już dziś zbuduj swoje futurystyczne imperium na Marsie i zmiażdż licznych wrogów dzięki niepowstrzymanemu, galaktycznemu wojsku i solidnie rozbudowanej… gospodarce.

Skonstruuj swoją bazę, zarządzaj zasobami i twórz unikatowe jednostki, takie jak roboty „trzęsienia ziemi” lub latające „postrachy nieba”. Rozkaż swoim tworom pójście naprzód tak, by zaszczepiły strach w Twoich wrogach – niszczenie wrogich armii i zdobywanie nowych terytoriów to podstawowe zadanie w rozgrywce. Oczywiście, jeśli potrzebujesz małej pomocy, możesz zawsze dołączyć do sojuszu ze swoimi znajomymi – taka zagrywka znacznie lepiej utoruje Twoją drogę do… sukcesu. Alternatywnie, zrównuj czerwoną planetę z ogniami Twego zniszczenia w imię autorytarnych… rządów! Przygotuj zatem jednostki do walki z wrogami i zostań potężnym cesarzem na Marsie! Nie pozwól, aby przeciwnicy zniszczyli Twoją bazę domową i wykorzystaj swoje umiejętności do przeszukiwania i podbijania zupełnie nieznanych galaktyk i wrogich baz kosmicznych. Ta futurystyczna gra oferuje wiele wspaniałych opcji i z całą pewnością poprawi Twoje strategiczne myślenie. Dołącz do drużyny z graczami z całego świata już dziś! Może to właśnie Ty staniesz się tym, który podbije planetę Mars Battle?

Czy jesteś gotowy, aby wziąć udział w wojnie kosmicznej? Jeżeli tak, to koniecznie wypróbuj tę niezwykłą grę strategiczną na bananki.pl! Udowodnij przeciwnikom, że w kosmosie nie ma Tobie równych!

pełny opis gry
Screeny
Mars Battle screenshot1 Mars Battle screenshot2 Mars Battle screenshot3 Mars Battle screenshot4 Mars Battle screenshot5 Mars Battle screenshot6 Mars Battle screenshot7 Mars Battle screenshot8 Mars Battle screenshot9 Mars Battle screenshot10
Video

Mars Battle wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat