Jak to działa

Mars Tomorrow

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Mars Tomorrow

Czy wyobrażałeś sobie kiedykolwiek jak wyglądałoby życie na Czerwonej Planecie? Porównaj swoje wyobrażenia do tego, co zaprezentowali twórcy Mars Tomorrow. W tej futurystycznej grze przeglądowej ludzkość zdołała opanować nieprzyjazne środowisko, ale czy w nim przetrwa?

Wszystkie Twoje działania mają na celu rozwinięcie marsjańskiej kolonii. Warunki w nowym świecie odbiegają od ideału (piaszczyste pustkowia otoczą Cię z każdej strony), dlatego zdany na samego siebie (oraz pozyskaną technologię) musisz wykorzystać wszelkie dostępne możliwości, aby stworzyć na Marsie drugi dom.

Początek zabawy rozpocznij od pozyskania surowców niezbędnych do rozwoju swojej kolonii - w tym m.in. wodę, dwutlenek węgla oraz tlen. Następnie zajmiesz się tworzeniem różnego rodzaju zasobów oraz siatki transportowej, aby dostarczać je do różnego rodzaju ośrodków. Pamiętaj! Rozwinięta kolonia zachęci do przenosin coraz to większej ilości nowych mieszkańców. Im większa populacja, tym lepsza szansa na utrzymanie stabilnej sytuacji ekonomicznej.

Z początku wydawać by się mogło, że Mars Tomorrow to zwyczajna strategia oparta na budowie nowych budynków, ale im bardziej rozwijasz swoje terytoria, tym większe wyzwania stawia przed Tobą gra. Rozsądnie planuj działania, zarządzaj zadaniami oraz wykorzystuj możliwości dostępnej infrastruktury. Gotowi na podbój Marsa? To do dzieła!

pełny opis gry
Screeny
Mars Tomorrow screenshot1 Mars Tomorrow screenshot2 Mars Tomorrow screenshot3 Mars Tomorrow screenshot4 Mars Tomorrow screenshot5 Mars Tomorrow screenshot6 Mars Tomorrow screenshot7 Mars Tomorrow screenshot8 Mars Tomorrow screenshot9 Mars Tomorrow screenshot10
Video

Mars Tomorrow wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • 2.33GHz or faster
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat