Jak to działa

Mebula Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Mebula Online

Jest to fascynująca gra MMORPG w trybie multiplayer. Akcja rozgrywa się podczas eksplorowania kosmosu, gdzie w trakcie zacieśniać będą się różne relacje międzyrasowe. Nie będziesz tutaj ograniczony wybranymi zachowaniami – będziesz mógł za to swobodnie podążać za wybranym stylem gry – od spokojnego kupca i czarującego dyplomaty, poprzez gniewnego i krwawego agresora, aż p… despotycznego mistrza systemów gwiezdnych. Weź udział w globalnych bitwach kosmicznych w czasie rzeczywistym i doświadcz rozgrywki w trybie PvP!

Zagraj pod postacią jednej z trzech ras, które są w stanie wojny na… dość dużą skalę. To gra dla wielbicieli kosmicznych rozgrywek, w których społeczeństwo składa się z genetycznie zmodyfikowanych klonów i robotów. Lataj zatem między gwiazdami, odkrywaj nowe galaktyki i… ląduj na różnorodnych planetach, aby je zbadać „od A do Z”! Koniecznie znajdź także swoje imperium handlowe oraz odkrywaj nowe zasoby i zyski z gospodarki, napędzanej przez innych graczy. Twórz własne unikalne statki, buduj różne przydatne konstrukcje (takie jak ekwipunki zasobów orbitalnych i forty wojskowe), a także pomagaj dzięki temu w zaopatrywaniu i ochronie przechwyconych systemów gwiezdnych! Gra ma dużą ilość różnych zasobów – aby je zdobyć, wystarczy mieć na pokładzie maszynę wiertniczą. A może trzeba będzie zbudować… całą stację orbitalną? Przekonaj się już dziś!

Jesteś gotowy na kosmiczną rozgrywkę? Odpal więc Mebula Online i przekonaj się, że międzygalaktyczny świat jest równie fajny, co ten rzeczywisty!

pełny opis gry
Screeny
Mebula Online screenshot1 Mebula Online screenshot2 Mebula Online screenshot3 Mebula Online screenshot4 Mebula Online screenshot5 Mebula Online screenshot6 Mebula Online screenshot7 Mebula Online screenshot8 Mebula Online screenshot9 Mebula Online screenshot10
Video

Mebula Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat