Jak to działa

Metal Assault

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Metal Assault

Metal Assault to wieloosobowa gra akcji utrzymana w klasycznej oprawie 2D, a do tego dostępna zupełnie za darmo. Jeśli więc cenisz sobie wartką akcję i preferujesz starą szkołę grafiki, to ten tytuł utrzymany w futurystycznych klimatach skradnie Ci serce.

W Metal Assault rozpoczniesz swoją przygodę w mieście przyszłości HERZ. W podziemnym laboratorium wojskowej organizacji R.O.C. chodzą słuchy, że terroryści szykują atak na ten przybytek. Żołnierze stacjonujący przed laboratorium zostali ograbieni, a napastnicy plądrują ośrodek badawczy. Jako jeden z graczy dołączysz do grupy odważnych ochotników, których zadaniem będzie stłumienie kryzysu.

Wybierz jedną z czterech unikalnych postaci. Do wyboru jest dwóch mężczyzn i dwie kobiety, ale jeśli jesteś dopiero nowicjuszem w grach akcji, to dobrze poczujesz się jako żołnierz Carl, który jest najbardziej zbalansowaną postacią. Pozostali bohaterowie są równie ciekawi - Burton na przykład posiada bardzo dużą pulę punktów życia i świetnie sprawdza się na linii frontu. Jeśli z kolei celujesz w postaci, które działają z dystansu, snajperka Marie przypadnie Ci do gustu. Jest jeszcze wsparcie w postaci Ai, która potrafi przeprowadzić dokładny rekonesans terenu i pozostać niezauważona.

Jedną z największych zalet Metal Assault na tle innych gier akcji utrzymanych w tym klimacie i na takim silniku graficznym jest imponujący wybór zadań, które można wykonywać w pojedynkę lub w grupie znajomych. Te drugie oferują różne poziomy kooperacji, takie, jak starcia o punkty kontrolne na mapie lub deathmatche gromadzące do 16 osób. Dla fanów zombie autorzy też przygotowali pewien smaczek w postaci dedykowanego trybu, w którym zmierzysz się z nacierającymi na miasto żywymi trupami.

Zgromadź odpowiedni ekwipunek i wykorzystuj swoje pancerze bojowe, helikoptery, czołgi i moździerze, aby pokazać przeciwnikom, kto rządzi na mapie!

pełny opis gry
Screeny
Metal Assault screenshot1 Metal Assault screenshot2 Metal Assault screenshot3 Metal Assault screenshot4 Metal Assault screenshot5 Metal Assault screenshot6 Metal Assault screenshot7 Metal Assault screenshot8 Metal Assault screenshot9 Metal Assault screenshot10
Video

Metal Assault wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel - Core i5 2.5 GHz, AMD - Phenom II X4 2.5 GHz
 • 8 GB
 • GTX970
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat