Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
1.0 1 2114 0
12.12.2017

Jak stworzyć dobry serwer w Minecraft?

W tym artykule przedstawię wam jak stworzyć dobry serwer w Minecraft. Na pewno każdy z was zna tą grę Minecraft, i każdy marzył o tym, aby stworzyć własny serwer. Niektórzy już stworzyli własny serwer. Jednakże mało graczy było aktywnych na tym serwerze. Co może być przyczyną? Przyczyn jest wiele, np. brak pluginów/lub słabe pluginy, mało eventów, słaby spawn na serwerze, mało minigier, niemiła atmosfera, dużo cheaterów, i oczywiście kupno taniego serwera.. tani serwer utrzymuje zbyt niską ilość slotów, mogą wystąpić bugi, problemy i tym podobne.. W tym poradniku właśnie napisze co zrobić żeby był dobry serwer i dużo graczy. Pamiętajcie, że przed serwerem musicie zbudować dobry save ze spawnem, i dobrze zaplanować serwer. Poniżej przedstawię wam dobre pluginy, i jak dobrze zaplanować serwer.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak jak pisałem wyżej, przedstawię wam teraz jak zaplanować dobrze serwer i stworzyć dobre pluginy. Najważniejszym pluginem jest oczywiście AuthMe. Polega on na logowaniu się, zabezpiecza serwer, np. gdyby ktoś chciał wejść na konto admina serwera, będzie musiał wpisać hasło do jego konta. Polecam również LockIp, CrazyLogin. Do edycji świata polecam jak najbardziej WorldEdit. Pamiętajcie, aby te pluginy były dobrze ustawione. Źle ustawione mogą powodować problemy, dlatego radziłbym obejrzeć poradniki, jak zainstalować pluginy. Dobra to wszystko jeśli chodzi o pluginy. Przejdźmy do tego, jak dobrze zaplanować serwer. Najważniejsze w planowaniu serwera jest oczywiście budowa, czyli spawn, mapy, budynki. Do tej sytuacji radziłbym znaleść dobrego budowniczego na serwer. Kolejną ważną rzeczą są oczywiście minigry. Na serwerze nie może ich zabraknąć. Ważne jest też, żeby na serwerze były warpy ustawione np. /warp parkour, /warp event, /warp labirynt, /warp sklep, (trzeba znaleść do tego odpowiedni plugin). Teraz przejdźmy do tego, co zrobić aby na serwerze było dużo graczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dobrze, to teraz wam napisze co zrobić żeby grało dużo osób.. oczywiście już podałem wyżej, trzeba dobrze zaplanować oraz dostosować prawidłowo pluginy.
Musimy zastosować dobrą administracje, która będzie czuwać nad serwerem. Na serwerze nie mogą być cheaterzy. Pamiętajcie żeby było więcej osób musicie np. nagrać reklamę na YouTube, albo gdzieś napisać reklamę. Ważna jest przede wszystkim atmosfera, aby gracze mogli się dobrze bawić na serwerze. Ważnym elementem serwera jest jego skład, tzn. Team. Nie może on się składać z osób co mają 12 lat. Najlepiej jest jak założyciel jest najstarszy, wtedy ma tak jakby władzę nad wszystkimi innymi. Podsumowując, to nie takie trudne. Trzeba parę rzeczy wykonać aby sukces się udał. Przede wszystkim zadbaj o to by mapa nie była byle jaka tylko odpowiednio pasowała to rodzaju rozgrywki, tak samo budowle, kto widział w Survivalu wybudowany Market? No nikt, i pomyślą że Administrator takiego serwera nie zna się na rzeczy... Dziękuje za przeczytanie poradnika, zapraszam na więcej artykułów.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Diamentowicz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Zilean - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
2

Realm of the Mad God - Wizard

Poradnik Fragorski
3

5 Najlepszych modów do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon

Recenzja Wiktor0204
4

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
5

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
6

Jak rozpocząć grę w Euro Truck Simulator 2? [ MULTIPLAYER ]

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
7

My Free Zoo Jak szybko wbić lvl?

Poradnik Blondek !!!
8

SPELLFORCE 1 - JAK NAPRAWIĆ PROBLEM Z ROZDZIELCZOŚCIĄ EKRANU !!!

Tutorial kabev1
9

Beefighters Poznaj świat pszczół!

Recenzja RoseGold85
10

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
Chat