Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 7855 0
22.02.2019

Najlepsze Serwery W Minecraft! (Premium i Non Premium)

Chciałbyś zagrać na dobrych serwerach w Minecraft?

To bardzo dobrze trafiłeś!

Przedstawię wam kilka bardzo fajnych serwerów w Minecraft Premium jak i ten dla Non Premium. (będzie napisane obok nazwy serwera) W nich możecie znaleźć takie mini gierki jak:

  • 1. Sky Wars W tym trybie chodzi o to że jest dana ilość graczy na mapie "najczęściej 12 osób na jedną arenke" wszyscy respią się na swojej wyspie i próbują dostać się do innych wysp i pozabijać wrogów. ostatnia osoba na mapie wygrywa.
  • 2. Bed Wars Ten tryb kojarzą chyba wszyscy. Mamy swoją wyspę i na niej łóżko, musimy go ochronić żeby nikt z innej wyspy do nas nie przyszedł i go nie zniszczył. na mapie budujemy się do diamentów jak i szmaragdów żeby zdobyć ich jak najwięcej przed wszystkimi.
  • 3. Murder Mystery Jak sama nazwa mówi mamy mordercę który próbuje wszystkich zabić, jest także detektyw który musi go znaleźć i zabić żeby uratować innych graczy. gracze zdobywając 10 sztuk złota dostają łuk ALE tylko z jedną strzałą. Jest wiele więcej trybów, ale te możecie odkryć sami!

Okej pokażę wam teraz serwery.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

(Premium serwery Angielskie)

  • Hypixel (Serwer Premium) najpopularniejszy serwer w Minecraft, gra na nim dziennie tysiące graczy! na nim można spotkać takie mini gry jak: BedWars SkyWars Murder Mystery Arcade Games UHC Champions i wiele więcej! jak widzicie na tym serwerze na serio jest w co pograć.
  • CubeCraft (Serwer Premium) na nim też bardzo dużo osób gra, co jest ciekawe ten serwer istnieje na Minecraft Java Edition jak i na Bedrock Edition (telefony, komputery jak i konsole.) występują na nim takie tryby jak: SkyWars SurvivalGames EggWars i wiele innych.
  • Mineplex (Serwer Premium) każdy kto ma premium chociaż raz słyszał pewnie o tym serwerze, gra na nim mnóstwo graczy. znajdziemy na niej: Bawk Bawk Battles Castle Siege 2.0 Christmas Chaos 2.0 Death Tag Dominate 2.0 Dragon Escape Evolution 2.0.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj


Jak wiem większość nie ma premium więc przedstawie wam POLSKIE Serwery Non Premium.

  • DerpMC (Serwer Non Premium) jeden z popularniejszych w polsce serwerów z mini games. Na nim gra sporo polskich youtuberów (również ja). na serwerze nie ma cheaterów i tym podobnych oszustów ponieważ antycheat tego serwera jest jednym z najlepszych antycheatów w polsce. na serwerze można znaleźć między innymi: BedWars SpeedBuilders BuildBattle Skywars MurderMystery itd.
  • EasyCraft (Serwer Non Premium) Możecie go kojarzyć ponieważ kiedyś nazywał się jasmc.pl ten serwer niestety troszkę upada ale warto wspomnieć że jak na serwer ma oryginalnie zrobione minigierki (na swój sposób) na serwerze jest: SkyWars PvP Party itp

i to tyle mam do powiedzenia o serwerach minecraft.

mam nadzieje że komuś pomogłem, życzę samych fajnych gier na owych serwerach :)

A i dziękuje że w ogóle ktoś to przeczytał.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Nexowyy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
2

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
3

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
4

"Life is strange" - Życie jest dziwne. (UWAGA RECENZJA MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY)

Recenzja KotKaro
5

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
6

League of Legends Miss Fortune build do lola.

Poradnik Porarzo
7

Retro Sektor I. Recenzja Gothic

Recenzja Tybero
8

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
9

TOP 5 GIER STWORZONYCH PRZEZ POLAKÓW

Recenzja exhaus
10

CSGO Prime (B2P) Jak stać się lepszym w CS:GO ? 5 Rad dla początkujących !

Poradnik adzian
Chat