Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
3.3 3 437 0
01.06.2019

Serwery Minecraft Skyblock

Cześć!

Serwery skyblock w minecraft nie są dla nas czymś nowym, i jak dobrze wiemy nadal są one aktywne i dobrze funkcjonują. Dla tych którzy nie wiedzą o czym mówię, chodzi mi tu o przygodę na latającej wyspie na której mamy ograniczone możliwości jednak z czasem jesteśmy w stanie ją rozbudować oraz pozyskiwać więcej przedmiotów. Każda nasza wyspa może być unikalna i to od nas graczy zależy jak ona będzie wyglądać. W każdej skrzynce na nowej wyspie zobaczymy przedmioty które mają nam pomóc w przetrwaniu, przedmiotami są dwie kostki lodu, wiaderko z lawą sadzonki roślin, grzybki. Na wyspie natomiast mamy jedno drzewo z którego musimy zdobyć przynajmniej jedną sadzonkę drzewa by ponawiać proces sadzenia i zdobywania drewna. Pierwsze co zawsze każdy gracz powinien zrobić to generator kamienia który będzie naszym zabezpieczeniem na dalszą rozgrywkę. Gdy pozyskamy troche kobla najlepiej obudować drzewo by sadzonki spadały na naszą platformę, gdy je już mamy wszystko zależy od naszych pomysłów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Kolejnym aspektem który chce poruszyć jest mianowicie unikalność serwerów, co mam na myśli?

Każdy serwer stara się czymś wyróżniać są serwery na których surowce wypadają nam np z kobla na innych mamy dodane spawnery sklepy, prace, nowe monety, rangi które ułatwiają grę oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Każdy serwer rządzi się swoimi prawami co znaczy, że na każdym możemy bawić się na nowe sposoby. Na niektórych serwerach grając zauważyłem jakie cuda gracze potrafią zrobić z początkowych wysp i jak potrafili rozwinąć całokształt. Na wielu wyspach pojawiają się to coraz nowsze coraz bardziej skomplikowane mechanizmy które mają za zadanie ułatwić dalszy rozwój wyspy. Fabryki które ludzie budują potrafią zapewnić im jedzenie, produkty budowlane oraz mają wiele inncyh ciekawych zastosowań których nie ujrzymy na zwykłych serwerach takich jak survival czy innych typach rozgrywki. Jeżeli macie jakieś ciekawe serwery podajcie w komentarzu zobaczę i napisze o nich artykuł.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na serwerach tego typu możemy bawić się świetnie, oraz rozgrywka nie ma końca wszystko zależy od nas graczy którzy rozwijamy wyspę, oraz ułatwiamy sobie życie na niej, grając na tym trybie możemy poczuć się niczym słynny już Robinson na bezludnej wyspie, jesteśmy zdani na siebie i wszystko jest w naszych rękach. ten tryb zapewnia nam nabycie nowych umiejętności rozwiązywania nowych sytuacji oraz współpracy gdy gramy z kolegami. Każdy serwer ma swój unikalny klimat jednak na serwerach skyblock bawiłem się najlepiej i chętnie wrócę do tego trybu w przyszłości. Czekam na zmiany na serwerach które być może utrudnią szybki rozwój wyspy, jednak na obecnym etapie zabawa jest na wysokim poziomie. Polecam ten tryb i mam nadzieję że spodoba się wam tak jak mi :D


A jakie wy chcielibyście zobaczyć zmiany dodatki w świecie latających klocków? Piszcie na dole. Pozdrawiam!Zdjęcia zapożyczone z grafiki google.

3.3 (głosów: 3)
Art napisany przez VokaPl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
2

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
7

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
8

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
9

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
10

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
Chat