Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 6 1057 0
19.03.2021

W świecie Minecrafta

Hejcia w tym artykulę pokażę wam świat Minecrafta, tego najnowszego ;), ale najpierw tradycyjnie coś o Minecrafcie opowiem. Myślę, że raczej większość osób wie co to jest Minecraft. Ja w niego grałam już w wieku 8 lat. Minecraft to głównie kwadraty, ale można z nich stworzyć coś niesamowitego. Najlepiej gra się na surwiwalu na trybie pokojowym (czyli bez potworów). Dobra najpierw zaczniemy od fundamentów. Na sam początek musimy zbudować crafting. Robi się go z drewna, które na spokojnie możemy zrąbać łapką. Potem możemy wybudować sobie jakiś domek. Najlepiej użyć do tego zwykłych surowców, na przykład desek z drewna dębowego. Domek nie musi być piękny, wystarczy, że zbudujecie kwadrat bądź prostokąt na tyle duży, że będzie dało się tam wejść. Możecie go ogarnąć dodając drzwi które robi się z desek (obojętnie jakich). Dobra to pora na jakąś przygodę! Zróbcie sobie drewniany kilof z trzech desek i dwóch patyków (patyki robi się z desek hah). Wykopcie w ziemi schodki i schodźcie coraz niżej.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na początek waszej przygody z jaskinią wykopcie około 11 kamienia. Gdy to zrobicie idźcie do domku i z tego kamienia zróbcie sobie piecyk i kamienny kilof, który będzie kopać trochę szybciej. Jeśli chcecie upiększyć wasz domek to zróbcie w domku dziury i przepalcie w piecyku piasek węglem (o węglu potem). Okey! Teraz idziemy na poszukiwanie żelaza. Jeżeli dokopiecie się do bedrocka to znaczy, że jesteście blisko diaxów! Ale żeby je wykopać i tak musicie mieć żelazny kilof, bo inaczej diaxów nie dostaniecie. Więc na tym poziomie możecie kopać tunele w których może znajdziecie żelazo. A i jeszcze zapomiałam wspomnieć wykopcie trochę węgla (czarne zabarwienie na szarym klocku xD) bądź przepalcie deski przez drewno by byl węgiel drzewny (weźcie jeszcze patyki) i zróbcie pochodnie, żeby nie odstraszyła was ciemność jaskini (I jak gracie na potwory to żeby wam się tam nie respiły). Dobra mamy żelazo teraz musimy je przetopić. użyjcie jakiegokolowiek węgla i przepalcię rudę żelaza w piecyku. Mamy już żelazny kilof to pora polować na diaxy! Możecie zrobić sobie skrzynię z desek, po to żeby nie stracić najcenniejszych itemków. Powiedzmy, że diaxy już zostały znalezione. Teraz po prostu je wykopcie (tylko i wyłącznie żelaznym kilofem). Teraz możecie zrobić sobie diamentowy kilof! Jesteście gotowi na podróż.... do piekła?! No to ruszamy!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Wykopcie obsydian diaxowym kilofem (obsydian powstaje z połączenia lawy z wodą). Zróbcie sobie od razu zapalniczkę z żelaza i krzesiwa (ze żwiru). Wykopcie około 15 obsydianu i zbudujcie kształt 5 klocków w górę 3 w prawo 4 w dół i 2 w lewo. Powinien wam wyjść taki jakby prostokąt pusty w środku. Teraz zapalcie go zapalniczką. Gdy wejdziecie do portalu przeniesie was do netheru. W piekle są Pigliny czyli takie stworzenia jak na zdjęciu powyżej. Jeśli nie macie założonej żadnej części zbroji to was zaatakują (no chyba że gracie na pokojowym). Z Piglinami można się wymieniać wystarczy mu rzucić sztabkę złota. Jeśli mamy samorodek złota i damy go małemu Piglinowi to on go zwyczajnie zabierze i nic nam nie da. Teraz coś o czym zapomniałam napisać wcześniej :) z wykopanych diaxów (jeśli będzie ich dużo) możecie zrobić sobie całego diaxowego seta w tedy będzie trudniej was pokonać. Teraz potrzebujemy 2 diaxów, 4 obsydianów i jednej książki. Z nich zrobimy enchant dzięki któremu ulepszymy bronie i zbroję. Trzeba nakopać jeszczę trochę lazurytu. Zenchatujcie sobie bronie i zbroję. Teraz możemy przejść z trybu pokojowego na łatwy. Zbudujcie portal do Kresu (jak nie wiecie jak go zbudować zobaczcie sobie na yt :D), pokonajcie smoka Kresu iiii...................... właśnie przeszliście Minecrafta ;3

5.0 (głosów: 6)
Art napisany przez Fire cookiex

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Wymagania minimalne. Prawda czy mit?

Recenzja bananki24
2

League of Legends League of Legends Olaf Top - Krótki Poradnik BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
4

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
6

Crossout Crossout - poradnik dotyczący walki i budowania pojazdów

Poradnik Janux
7

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
8

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
9

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
10

Hero Zero Moja opinia na temat gry pod tytułem "HERO ZERO"

Recenzja [email protected]
Chat