Jak to działa

Momio

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Momio

Martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci, ponieważ korzysta ono ze słynnych portali typu Facebook? Naprzeciw obawom rodziców wychodzi gra Momio, będąca portalem społecznościowym stworzonym specjalnie dla… najmłodszych. Twoje dziecko może utworzyć w nim własną postać, zwaną „momio”. W trakcie gry istnieje możliwość kupowania bohaterowi ubrań, pisania postów, dodawania zdjęć i filmików, wysyłania prezentów oraz czatowania razem z pozostałymi graczami. Rodzice, możecie być spokojni – używanie wulgaryzmów, niecenzuralne (i straszne!) zdjęcia, hejtowanie lub oszukiwanie jest w grze całkowicie zakazane. Gdy tylko ktoś spróbuje złamać regulamin, grozi mu natychmiastowa blokada!

Momio jest zatem świetną propozycją dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. To gra bezpieczna, w której na pewno nie znajdziemy żadnych niepokojących lub podejrzanych graczy – jak to niestety bywa w „facebokoowej rzeczywistości”. Sposób korzystania z portalu dla dzieci przedstawi wirtualna użytkowniczka Momio, Emily – jest ona głównym moderatorem i jednocześnie… gwiazdą gry. Pomoże jej Lucas i Jack, którzy kontrolują bezpieczeństwo użytkowania portalu. Walutą gry są diamenty i szafiry – właśnie za nie można kupować np. różne ubrania. Klejnoty przynoszone są przez kolorowe ptaki – żeby odebrać swoją pulę, należy je… pogłaskać.

Co ciekawe, Momio pozwala również na spełnienie marzeń, jeżeli chodzi o posiadanie zwierzaków czy własnego… domu. Można kupować meble i dodatki, urządzić ulubiony pokój i cieszyć się z własnego, „małego świata”!

Wielu graczy po tym jak zostanie już wciągniętych w świat tej kolorowej gry zaczyn hacków do gry momio. Niestety pragniemy tutaj ostrzec obecnie nie ma żadnych dostępnych hacków do tej gry

pełny opis gry
Screeny
Momio screenshot1 Momio screenshot2 Momio screenshot3 Momio screenshot4 Momio screenshot5 Momio screenshot6 Momio screenshot7 Momio screenshot8 Momio screenshot9 Momio screenshot10
Video

Momio wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat