Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
3.7 3 1636 0
02.09.2019

Jak chronić swoje konto?

Hej! Dziś przedstawie wam parę sposobów jak chronić swoje konto

przed chackerami na MSP. No to pierwszy sposób to mieć trudne i długie hasło. Czasami może was męczyć ciągłe wpisywanie tego długiego hasła, ale uwierzcie mi to pomaga. Najlepiej jest mieć hasło składające się z przypadkowych liter i cyfr np; djjndjusehddjfdsfsiejfdifjreirjeeeh233384939284

392384ew324243. Tylko sam zapamiętaj/zapisz gdzieś hasło. Bo jak sam zapomnisz hasła to będzie słabo

Kolejny sposób to w żadnym przypadku nie podawać swojego hasła. Nawet koleżanka albo kolega mogą chcieć ukraść ci konto. Najlepiej co jakiś czas zmieniać hasło bo jeśli ktoś przy uważy parę liter gdy piszecie hasło może chcieć odgadnąć resztę. Gdy regularnie (np; co 1-2 miesiące) będziecie zmieniać hasło nie umożliwicie mu odgadnięcia reszty. Nie wchodź na strony typu msp chacks, a tym bardziej nie podawaj tam nr tel. Jak podasz będzie ci ściągało ogromnie duże kwoty za rachunek. A nie dostaniesz żadnych diamentów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Następny to nie być zbyt wiernym. Nie nabierajcie się na tak zwane ,,Darmowe VIP'y ". ,,Jak zmienisz hasło na vip123 będziesz miał darmowego vipa i diamenty", to też nie prawda. Bo przecież kto jest na tyle hojny by wam kupić vipa, samemu go nie mając? Wprowadź e-mail. Wtedy w razie kradzieży będziesz mógł odzyskać to konto. Nie miej hasła związanego z twoim nickiem/informacji z twojej biografii. Może to się wydawać bez sensu, ale jeśli komuś zależy żeby ukraść to konto to zajży do biografii. W noc hackerów lepiej nie wchodźcie na MSP, a co gorsza na chaty. Instalujcie programy antywirusowe na swój komputer, bo jeśli mamy styczność z prawdziwym chackerem nie tylko na msp, to już nie jest tak kolorowo. Chackerzy włamujący się na nasz komputer mogą wykraść nam wszystko. Konta na portalach społecznościowyh, nasze dane, a co gorsza okraść nasze konto bankowe. Programy antywirusowe chronią nas przed tym, ale trzeba mieć tylko jeden bo jak masz np; 2 twój komputer może cały czas się zacinać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Teraz napiszę też jak chronić się przed oszustami. Przede wszystkim zapytaj się go czy da pierwszy. Jak nie da to trudno, ale jednak chcesz mocno tą rzecz z wymiany to przede wszystkim sprawdź go czy ma jakieś wpisy w księdze gości. Jeśli ma typu; uczciwa, opyla się robić wymiany,, To sprawdź od kogo one są, jeśli od użytkowników z 4 lvl, to raczej sam stworzył te konta i wpisał się do księgi gości. Jeśli są wpisy typu oszustka, to wiadomo, że chce nas oszukać. Ale jak nie ma wpisów? To sprawdź może ma artbooki i pod artbookami ktoś coś napisał. I powtarza się sytuacja z poprzedniej rady. Sprawdź te osoby! To tyle już nie będę was dalej męczyć tym artykułem. Wiem, że jest słaby, ale to jest mój pierwszy artykuł i włożyłam w niego dużo pracy i serca. Myślałam, że pisanie artykułów jest łatwiejsze. Wszystkim którzy piszą dużo artykułów Gratuluję i zazdroszczę chęci. Z góry przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Życzę miłego dnia/nocy.

3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez ni.colaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
2

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
4

Wolni farmerzy Recenzja gry Wolni Farmerzy

Recenzja Stasek123
5

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
6

SOMA: Głębokie zanurzenie w naukowej grozie

Poradnik Zekariya
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
9

CSGO Prime (B2P) Przydatne mapy do CS:GO

Poradnik Typowypolak nr 1
10

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
Chat