Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 1059 0
30.12.2021

Jak zdobyć dripa na MovieStarPlanet?

Pewnie wielu z Was zastanawia się czym jest kolekcja drip. Wielu z Was pewno słyszało o tym, a niektórzy może pierwszy raz mają z tym do czynienia, więc spieszę z wyjaśnieniami. Kolekcja drip to ekskluzywna kolekcja ubrań, która jest dostępna w sklepie oraz niektóre ubrania można było zakupić w pakiecie. Wyróżnia się tym, że jest ona droga i wielu graczy nie stać na nią, dlatego jest ona bardzo pożądana. Daje ona dużo fame, co pomaga we wbijaniu poziomu. W tym poradniku chciałabym przedstawić sposoby na zdobycie dripa. Nie jest to łatwe, ale często potrzeba cierpliwości :)
Pierwszym sposobem jest zbieranie StarCoins. Jest to łatwy, ale czasochłonny sposób, jednak jest parę sposobów na szybkie zbieranie StarCoins. Poświęcę temu kiedyś osobny artykuł, ale osobiście najczęściej zbieram StarCoins poprzez głaskanie zwierzaków w pokojach innych MovieStar. Kiedy jednak nie mamy do tego cierpliwości prostym rozwiązaniem jest zakup członkostwa VIP.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak wiadomo, aby kupić VIPa trzeba go kupić za prawdziwe pieniądze, jednak są sposoby, aby go zdobyć za darmo lub w niższej cenie. O tym też planuję napisać dla was post, więc wyczekujcie ;)
Kolejnym sposobem na zdobycie dripa jest wzięcie udziału w rozdaniach, które użytkownicy bardzo często przeprowadzają w ArtBookach. Rozdania te cieszą się często dużym zainteresowaniem, dlatego łatwo je można znaleźć w Top ArtBooków. Aby wziąć udział w rozdaniu najczęściej wystarczy zostawić jedynie komentarz, jednak często użytkownicy organizujący rozdania stawiają warunki w postaci na przykład obejrzenia filmu, polubienia looków, podarowania autografu, zostawienia polubienia w pokoju - są to nieskomplikowane i szybkie do wykonania czynności, które autorowi ArtBooka dadzą fame oraz StarCoins. Osobiście właśnie dzięki temu sposobowi udało mi się zdobyć mojego pierwszego dripa, którym była czerwona czapka. Brałam udział w wielu losowaniach i w końcu się udało :)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Dlatego na moim przykładzie pragnę Wam powiedzieć, abyście się nie poddawali. Trzymam za Was kciuki!

Kolejny sposób to dodanie dripa do listy życzeń. Być może kiedyś znajdzie się jakaś miła duszyczka, która wam tego dripa sprezentuje :) Jest to jednak sposób dla bardzo cierpliwych :D
Kolejny sposób to branie udziału w losowaniach youtuberów, którzy nagrywają MovieStarPlanet. Losowania te najczęściej są na transmisjach na żywo, ale także na publikowanych filmikach. Często też youtuberzy organizują różne konkursy. Aby zdobyć dripa w taki sposób nie trzeba dużego wysiłku- najczęściej wystarczy zostawić komentarz bądź zasubskrybować kanał.

A więc to wszystkie sposoby, które dla Was przygotowałam. Jak mówiłam na początku- nie jest to łatwe, ale próbować zawsze można. Najskuteczniejszymi sposobami są moim zdaniem zbieranie StarCoins, zakup VIPa oraz branie udziału w losowaniach. Jak już wcześniej wspomniałam wkrótce pojawią się artykuły o tym jak szybko zdobyć StarCoins oraz jak zdobyć VIPa taniej lub za darmo. Wyczekujcie :) Dziękuję za przeczytanie do końca. Trzymajcie się!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sylwiszel

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Best of The Best, czyli profesjonalne drużyny esportowe CS:GO

Recenzja Janusz1234567890
2

MovieStarPlanet MSP Recenzja gry MovieStarPlanet- Pani.Bananowa

Recenzja Pani.Bananowa
3

0 A.D. - Czyżby NOWY Spadkobierca RTS? I to ZA DARMO?!

Recenzja Mheetu
4

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
5

Transformice Myszowata gierka czyli Transformice.

Poradnik WiktoriaBananek!
6

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
7

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
8

Heavy Metal Machines Gameplay z gry Heavy Metal Machines

Video Nostalgic
9

Momio Momio - co to jest i jak tego używać?

Tutorial Dimtyy
10

Forge of Empires Przewodnik po grze i kilka słów o mechanice

Recenzja dfk123
Chat