Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 273 0
05.06.2021

MSP | Jak szybko zdobyć fame

Witaj, chcesz znać najskuteczniejsze sposoby na zdobycie dużej ilości fame'u w MovieStarPlanet? Ten poradnik Ci je zdradzi :)


1. Wykonuj Awards!

Dużo osób już zapomniało o tej funkcji a szkoda bo jest bardzo skuteczna w zbieraniu fame'u. Przejrzyj tam zadnia a na pewno znajdziesz jakieś dla siebie. Osobiście najbardziej polecam zadanie "Follower" znajdujące się w dziedzinie "Moje MSP" gdzie za codzienne logowanie się w grze będziesz zdobywać fame, a jak trzy miesiące będziesz się codziennie logował do gry zdobędziesz aż 50000 fame!

2. Rób grafowe konkursy na rzeczy których już nie potrzebujesz

Masz zalegające ubrania w twojej szafie na MSP? Zrób na nie konkurs grafowy może komuś się jeszcze one przydadzą! Napisz zasady w ArtBooku, wybierz rzeczy których chcesz się pozbyć i czekaj na zainteresowane MovieStar! Tylko pamiętaj o jednej bardzo ważnej rzeczy podczas dawania nagród - Nie oszukuj!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

4. Wbijaj level'e swoim zwierzakom

Jeżeli twoje zwierzaki będą miały wysoki level i napiszesz o tym na swoim statusie oraz weźmiesz do nogi jednego z nich w twoim pokoju na MSP zrobi się spory tłok! MovieStar będą chciały cię odwiedzać by móc pogłaskać zwierzaczki a co za tym idzie zdobyć starcoins. Pamiętaj by stawiać zwierzaczki w widocznym miejscu by każdy miał do nich dostęp. Goście, którzy będą się chcieli za to odwdzięczyć polubią twój pokój a ty za to dostaniesz fame

5. Przesyłaj sobie dripy, pixele, inki itd.

Zdobyłeś któreś z powyższych rzeczy? To wspaniale! Możesz przesyłać sobie dane ubranie z różnych kont a po otworzeniu prezentu zdobędziesz masę fame'u.

6. Twórz!

Nic tak dobrze nie robi jak kreatywność! Twórz looki, filmy, ArtBooki, kluby, zdjęcia, ubrania, pisz na forum, pisz statusy, wpisuj się do księgi gości przyjaciół, bierz udział w konkursach i wiele, wiele, wiele więcej!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Sposoby dla Vip'ów

Jesteś vip'em? To koniecznie to przeczytaj!


1. Przed odebraniem nagród używaj boostera

Jeżeli uzbierało Ci się sporo nagród to odwiedź sklep diamond i kup boostera na godzinę za 5 diamentów. Podczas boostera będziesz zdobędziesz dwa razy więcej fame'u!

2. Rób konkursy na doładowanie Vip

Kupiłeś Star Vip'a na rok i otrzymałeś doładowanie na tydzień? Nie wiesz co z nim zrobić? Zrób na niego konkurs! Żadna MovieStar się nie oprze wzięcia udziału!

3. Otwieraj skarbonkę Vip!

Vip'y mają specjalne przywileje, między innymi mogę otwierać skarbonkę Vip! Nie zapomnij o niej :)

4. Podawaj swoim zwierzakom magiczne cukierki!

Chcesz by twój zwierzaczek rósł szybciej? Podaruj mu magiczne cukierki za diamenty! Tylko pamiętaj, nie dawaj cukierków prawdziwym zwierzętom


Więc to wszystkie sposoby jakie znam na szybki fame. Mam nadzieję, że Ci pomogłam i, że sprawiedliwie ocenisz ten materiał.


Pozdrawiam

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Fanifet

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
3

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
4

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
5

CSGO Prime (B2P) EnVyUs - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

League of Legends Poradnik League of Legends czyli jak grać Soraką?!

Poradnik Isune
7

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
8

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
9

CSGO Prime (B2P) Moje zdanie na temat gry.

Recenzja Oskarowski
10

The Sims-poziom trudności, a dobra rozgrywka.

Recenzja Babeczka_1
Chat