Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
3.7 3 64 0
14.07.2022

Pomysły na kreatywne spędzanie czasu na MSP

Cześć!

Wiele graczy MovieStarPlanet przestało w nie grać z konkretnego powodu, jakim jest brak pomysłów na rozgrywkę - oczywiście tych powodów jest więcej, jednak chciałabym się skupić tylko na tym. Specjalnie dla takich osób przejrzałam całą grę od deski do deski i sporządziłam poniższą listę rzeczy, które można w niej robić. W tym artykule ominęłam wszelkie podstawowe czynności takie jak zbieranie starcoins na ubrania lub inne przedmioty, ponieważ podstawy gry nie niosą ogromnej satysfakcji z ich robienia w przeciwieństwie do punktów wymienionych poniżej.


1 ) WYKONYWANIE ZADAŃ EVENTOWYCH - są to zadania, które pokazują się na MSP tylko wtedy, kiedy obchodzimy jakąś okazję, przykładowo Wielkanoc. Za wykonywanie tych zadań dostajemy fame i starcoins przy okazji dobrze się bawiąc, ponieważ zadania wymagają od nas zrobienia kreatywnego artbooka, poszukania looków odpowiednich do danej okazji, odwiedzania pokoi, pisania z innymi graczami i wielu innych interakcji z grą.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2 ) STWORZENIE BIOGRAFII - jest to czynność, której nie wykonuje zbyt wiele osób, niektórzy mogą nawet nie wiedzieć o istnieniu tej opcji. Wypełniając swoją biografię możemy przedstawić każdemu graczowi swoje zainteresowania, fakty o nas, dzięki czemu mogą się zainspirować przy np. rozmowach z nami, bo może się okazać, że mamy takie same zainteresowania; kupowaniu prezentu dla nas.

3 ) ROZMAWIANIE Z GRACZAMI NA FORUM - wejdź w temat, który Cię zainteresował i wypowiedz się w danej sprawie. Wiele tematów rozmów na forum odnosi się do codziennego życia, użytkownicy traktują go jako chat ogólny dla wszystkich graczy, jest to dobre miejsce na pogawędki i poznanie nowych osób.

4 ) STWORZENIE SIEBIE - odwzoruj siebie, swój wygląd i życie na MSP. Ubieraj się tak, jak jesteś ubrany aktualnie, odwzoruj swój pokój w grze, czuj się tam jak u siebie. Taki styl gry jest bardzo rzadki wśród graczy, więc myślę, że wiele osób weźmie z Ciebie przykład i samemu zacznie tak grać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

5 ) ROLEPLAY - chcesz być elfem, wróżką, księżniczką, smokiem lub krasnoludkiem? Możesz się nimi stać kupując odpowiednie dla nich animacje, ubrania i rzeczy do pokoju. Możesz chodzić po chatach i naśladować daną postać. Wyobraź sobie, co by było, gdyby tak zachęcić do tego swoich znajomych? Wszyscy razem możecie bawić się w roleplay, frajda i satysfakcja gwarantowana!

6 ) ZAGRAJ W GRY - wydaje się to dosyć oczywiste, jednak taka gra jak "Zwariowane Karty" potrafi być naprawdę przekomiczna i śmieszna, kiedy można w niej dopasować śmieszną osobę lub słowo do danego tematu. Jeszcze większą frajdę ma osoba wybierająca zwycięzcę danej rundy!

7 ) OGLĄDANIE FILMÓW - nie wliczam "seków", które są stworzone po to, aby tylko zarobić (oczywiście znajdą się wyjątki, które naprawdę są przemyślane i dobrze wykonane, jednak postanowiłam ich nie wliczać). Chodzi tutaj o oglądanie filmów, które mają swoją fabułę i historię. Również polecam ogladanie seriali, ponieważ mogą się okazać dla was strzałem w dziesiątkę. Miałam już nie raz tak, że wciągnęłam się w czyiś serial i tylko czekałam, aż pojawi się kolejna część. Niestety teraz większość osób tworzy "seki", przez które "Miasto Filmów" jest zawalone, dlatego też trudniej jest znaleźć jakikolwiek serial lub film.


To już wszystkie punkty jakie przygotowałam, mam nadzieję, że zainspirujecie się moim artykułem i że w ogóle był dla was pomocny.

3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Fxyow

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

World of Tanks 121 - Wszystko o tym czołgu!

Poradnik JestemKacper
4

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
5

Goodgame Empire Po prostu klasyk w czasach średniowiecza odgrywany

Recenzja Miniganer
6

Paladins Paladins - czyli jak zacząć?

Tutorial Gremlininio
7

Big Farm Big farm jako symulator farmy? Czemu by nie!

Recenzja Kasia678
8

Conflict of Nations - opis gry

Recenzja Bart1607
9

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
10

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
Chat