Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
3.0 6 303 0
15.06.2020

Sposoby na szybkie uzbieranie StarCoins w MSP!

Witaj!

Jesteś tu pewnie dlatego, że chciałbyś/chciałabyś uzbierać troszkę StarCoins na msp. Przedstawię Ci kilka sposobów aby szybko zwiększyć swój budżet. PS. Jest to poradnik bardziej skierowany do nowych graczy na MovieStarPlanet, którzy nie wiedzą jak mieć SC.


1. Głaskanie zwierząt w pokojach graczy z Top'ki.

Jest to dość znany sposób, ale jednak chciałam go tu wymienić. Wchodzimy w Top'kę (puchar w prawym górnym rogu) na której wyświetlają się gracze z najwyższymi osiągnięciami i posiadający wysoki lvl. Klikamy na jedną z osób i wchodzimy do jej pokoju. Znajduję się tam prawdopodobnie 10 zwierząt również z bardzo wysokim poziomem. Po kliknięciu na jednego otrzymujemy 5 SC, więc gdy klikniemy na wszystkie w jednym pokoju, dostajemy około 50 SC. Później powtarzamy proces w pokojach innych osób z Top. Można w ten sposób zebrać naprawdę dużo StarCoins 😊.


2. Oglądanie filmów/seków.

Chyba tu nie trzeba dużo tłumaczyć. Po oglądnięciu filmu na msp otrzymujemy starcoins oraz fame. Nie jest ich jakoś bardzo dużo, ale zawsze coś wpadnie na wasze konto.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

3. Wykonywanie zadań z aktywności.

Ten sposób poznałam po kilku miesiącach gry w msp. Polega on na robieniu zadań z zakładki "Aktywność". Po kliknięciu na nią, na samej górze mamy ''Kariery'' na których, po wykonanym zadaniu otrzymujemy 100 SC. Jest to bardzo fajny sposób jednak zadania da się wykonać tylko raz. Później pojawiają się zadania za 10 SC.


4. Specjalne pozdrowienia.

Nie jest to za bardzo skuteczny sposób, ale może akurat się uda. Polega on na proszeniu graczy (najczęściej z Vip'em) o specjalne pozdrowienia za które dostajemy 500 SC oraz 3000 fame. Niestety wysłanie takiego kosztuję aż 15 diamentów.


5. Vip.

Chyba najoczywistszy sposób na posiadanie dużej ilości StarCoinsów. Polega on na kupieniu vip'a w naszej grze. Po zakupie vip'a dostajemy dużo SC oraz możliwość otwierania skarbonki, w której gromadzi się fame, SC oraz diamenty.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

6. Potwierdzenie e-maila.

Ten ostatni sposób polega na potwierdzeniu swojego e-maila na msp. Musimy wpisać swojego maila na msp a potem a niego przejść. Powinniśmy otrzymać maila od MovieStarPlanet, a w nim link w który trzeba klikąć. Po ponownym zalogowaniu z linku od msp, powinniśmy dostać 400 SC (tak przynajmniej pamiętam). Niestety jest to jednorazowy sposób i nie możemy potem wpisywać więcej maili.


Istnieją również inne sposoby na uzbieranie SC ale są one mniej korzystne. Np. Chodzenie po chatroom'ach i zbieranie leżących pieniążków, granie w różne gry lub tworzenie i wybijanie własnych filmów, sek'ów, artbooków i tym podobne. Można również tworzyć looki, pokoje lub arty i zgłaszać je do konkursów związanych z motywami na msp. Nagrody to vipy na kilka dni (zależnie od zdobytego miejsca).


Mam nadzieję, że wam się spodobał mój artykuł i wam pomogłam.

Pozdrawiam cieplutko Niylah

3.0 (głosów: 6)
Art napisany przez Niylah

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

Football Manager 2018

Recenzja Musik
5

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
6

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
7

Margonem Margonem - Gra warta uwagi !

Poradnik Maciekyhy
8

Co można robić w grze momio+ moja historia z momio

Recenzja zuziakiki 123
9

Tribal Wars 2 Czy Tribal Wars 2 to godna kontynuacja Plemion?

Recenzja toya_xd
10

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
Chat