Jak to działa

Mu Legend

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Mu Legend

Jeżeli szukasz wciągającej gry akcji typu RPG, to Mu Legend będzie bardzo trafnym wyborem! Od samego początku rozgrywka zapewni Ci niezwykle dynamiczną i emocjonującą zabawę w najlepszej tradycji gier tego typu. Jesteś gotowy na nową przygodę?

W przeciwieństwie do większości gier akcji w stylu RPG, wszystkie klasy w MU Legend posiadają od samego początku potężne umiejętności. Dzięki nim eksploracja terenów będzie naprawdę ekscytującym i wysoce satysfakcjonującym doświadczeniem dla graczy na wszystkich poziomach. Szybka i sterowana akcją rozgrywka, a także dostosowywanie postaci i umiejętności nie pozwoli Ci się nudzić – zwłaszcza, że poczujesz się potężny już od… pierwszego poziomu. MU Legend kontynuuje znaną z innych gier ewolucję rozgrywki gracza, oferując głębokie i wyrafinowane dostosowania postaci i umiejętności. Korzystając z tych dostosowań możesz wyruszyć więc w swoją podróż bez względu na to, czy chcesz zostać samotnym Zabójcą Szefa, czy też największym… Zwolennikiem Partii. MU Legend umożliwi Tobie również niezrównaną swobodę dostosowywania w szerokim zakresie treści PvE i PvP. Dostępnych tu masz tyle różnych funkcji, że niezaprzeczalnie będą idealnie towarzyszyły Ci one przez całą podróż. Co najlepsze, zostaniesz maksymalnie rozpieszczony, jeżeli chodzi o polowanie na… sprzęt – a więc błądź po tajemniczych planszach, eksploruj je i… baw się dobrze!

Chcesz poczuć dreszczyk przygody powiązany z emocjonującą akcją? Koniecznie odpal więc Mu Legend na bananki.pl i daj się wciągnąć w tę ekscytującą zabawę już dziś!

pełny opis gry
Screeny
Mu Legend screenshot1 Mu Legend screenshot2 Mu Legend screenshot3 Mu Legend screenshot4 Mu Legend screenshot5 Mu Legend screenshot6 Mu Legend screenshot7
Video

Mu Legend wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat