Jak to działa

My Free Farm 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis My Free Farm 2

My Free Farm 2 jest strategiczno-ekonomiczną grą, w której zajmiesz się rozbudową swojej wymarzonej farmy, ale też roślinnością i hodowaniem zwierząt. Kolorowa oprawa graficzna z całą pewnością pochłonie Cię na wiele wesołych godzin zabawy. Daj się porwać przeglądarkowej wersji gry – uprawiaj pola, produkuj bogatą paletę towarów i powiększaj swoje gospodarstwo. Od zawsze marzyłeś o prowadzeniu własnej farmy wraz ze słodkimi zwierzętami, bogatymi plonami i całym mnóstwem klientów zachwyconych naturalnymi produktami? To gra stworzona dla Ciebie!

W radosnej rozgrywce wcielisz się w rolę farmera z wielkimi planami. Twoim celem będzie przekształcenie początkowo skromnego gospodarstwa w kwitnącą agroturystykę z własną karczmą do goszczenia klientów oraz… zwierzętami do głaskania. Zbuduj więc swoją farmę i wprowadź na niej porządek. Powiększaj hodowlę zwierząt, przerabiaj produkty roślinne i zwierzęce, a później sprzedawaj je wirtualnym klientom. W sympatycznej symulacji farmy możesz także aktywować tryb… nocny. Umożliwi on sadzenie specjalnych gatunków roślin nocnych – np. grzyby lub bakłażany! W miarę rozwoju rozgrywki czekają na Ciebie pasjonujące wyzwania – sezonowe eventy, aktualizacje gry, opcja przyjaźni z innymi graczami, interesujące zadania i po prostu doskonała zabawa na… długie miesiące.

Rozwijaj więc swoją wymarzoną farmę, opiekuj się zwierzętami, siej zboża i warzywa, handluj naturalnymi produktami bio i odnieś ogromny sukces. Na co czekasz? Rozpocznij karierę w farmerskim biznesie już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
My Free Farm 2 screenshot1 My Free Farm 2 screenshot2 My Free Farm 2 screenshot3 My Free Farm 2 screenshot4 My Free Farm 2 screenshot5 My Free Farm 2 screenshot6 My Free Farm 2 screenshot7 My Free Farm 2 screenshot8 My Free Farm 2 screenshot9 My Free Farm 2 screenshot10
Video

My Free Farm 2 wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat