Jak to działa

My Sunny Resort

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis My Sunny Resort

Czujesz w sobie dryg do zarządzania? Wiesz, że nikt tak nie rozwinie hotelu, jak Ty? W takim razie pobierz zagraj w przeglądarkowe My Sunny Resort i stwórz plażowe wczasowisko, które rozrośnie się do najlepszego kurortu w okolicy.

W tym symulatorze menadżera hotelu nie da się nie poczuć wakacyjnej atmosfery, która od samego początku towarzyszy graczom. Plaże pełne gładkiego piasku, bungalowów i mnóstwo innych atrakcji sprawią, że myślami przeniesiesz się na prawdziwe wakacje. To doskonała okazja ku temu, żebyś sprawdził się jako manager online i rozwinął skrzydła w My Sunny Resort.

My Sunny Resort to gra, która zawiera zarówno opcje gry managera online, a także rozrywki mniej typowe dla tego gatunku gier. Podziwiaj lazurowe fale pięknego morza, które rozbijają się o wybrzeże, dbaj o swoich gości, buduj i rozwijaj restauracje, sklepy, baseny i inne atrakcje dla turystów. Jedno jest pewne - w My Sunny Resort doświadczysz rozrywki, która wciągnie Cię na wiele godzin. Zdobywaj nowe poziomy i poznawaj nowe obszary gry oraz funkcje, które pomogą Ci zyskać opinię najlepszego managera hoteli wśród graczy.

Przed Tobą nowe cele i wyzwania! Pamiętaj, że Twoim głównym zadaniem jest przekształcenie skromnego ośrodka wypoczynkowego w luksusowy kompleks hotelowy i stworzenie tylu oddziałów swojego resortu, ile jesteś w stanie wybudować w każdym miejscu na całym świecie. Tutaj rozwiniesz skrzydła jako manager online - zatrudnisz więcej pracowników, poszerzysz swoją strefę wpływów i wzbogacisz się o kolejne zera na koncie. Pamiętaj jednak, żeby mądrze inwestować, ponieważ waluta zebrana w grze pomoże Ci we wprowadzaniu usprawnień na terenie Twojego kompleksu.

Zagraj w My Sunny Resort, poznaj pozostałych graczy i razem cieszcie się tym, co oferuje ten darmowy i wkręcający symulator zarządzania obiektami hotelowymi!

pełny opis gry
Screeny
My Sunny Resort screenshot1 My Sunny Resort screenshot2 My Sunny Resort screenshot3 My Sunny Resort screenshot4 My Sunny Resort screenshot5 My Sunny Resort screenshot6 My Sunny Resort screenshot7 My Sunny Resort screenshot8 My Sunny Resort screenshot9 My Sunny Resort screenshot10
Video

My Sunny Resort wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat