Jak to działa
5.0 3 318 1
30.08.2018

Najdziwniejsze symulatory 2

Witam was w moim drugim artykule na temat najdziwniejszych symulatorów. Podobnie jak w poprzednim, przedstawię listę 10 symulatorów. Każdy z tych symulatorów krótko opiszę na czym polega. Jak ktoś by chciał pograć może sobie pobrać za darmo.

1. TV Watching Simulator
Symulator oglądania telewizji to gra w której oglądamy telewizje. (Tak, to raczej oczywiste).
Wiele osób mogło mieć takie coś, że chciało pograć sobie w grę na komputerze, ale też obejrzeć telewizje w tym samym czasie. Ta gra jest ratunkiem dla takich osób. Chodzimy sobie po pokoju i oglądamy ekstremalnie ciekawe filmiki w telewizji. Nie ma nic lepszego.

2. Standing Up Simulator
Kolejnym ciekawym symulatorem jest symulator wstawiania. Jak pisze twórca, jest to niesamowity i zaawansowany symulator w jaki jeszcze nie graliśmy. Bardzo zachęcajace, ze aż szkoda by nie zagrać i zmarnować taką świetną produkcję.

3. Mouse Simulator
Symulator myszy? W naszym świecie można się wszystkiego spodziewać. W tym symulatorze, naszym zadaniem jako myszy jest odnalezienie sera w dwóch poziomach. Ciekawą możliwością jest wspinanie się po meblach.
4. Egg Cracking Simulator
Jak pisze twórca ten symulator jest dla osób które chciałyby ,,pęknąć” jajka. W grze sterujemy ręką która ma rozwalić jajka. Sama gra posiada rewelacyjną grafikę, coś w stylu gry narysowanej w paincie. No naprawdę szkoda by nie zagrać.

5. Room Simulator
Ten symulator pokoju daje nam możliwość przebywania w pokoju. To co napisałem nie było mądre, podobnie jak wszystkie symulatory.
W tej grze chodzimy sobie po pokoju z różnymi meblami. Jeśli ktoś by był mocno spragniony podczas grania w tą grę, może sobie wziąść napój z maszyny do napojów, która stoi pod ścianą. Na szczęście do gry został dodany uptade z trzema pokojami.

6. Lamp Simulator
Ile razy zdarzyło wam się, że chcieliście pograć sobie na komputerze i być lampą w tym samym czasie? Jeśli wiele razy to gra jest specjalnie
7. Random Number Simulator
Symulator losowej liczby powstał po to by cieszyć się losową liczbą. Bardzo przydatny symulator. Jeśli ktoś by chciał go pobrać musi się przygotować na uszykowanie dużej pamięci na dysku. 2 MB

8. Bed Simulator
Jeśli jesteście zmęczeni lub chcielibyście się zrelaksować zagrajcie w symulator łóżka. Zaspoileruję, że możemy się obudzić w łóżku z palmami obok.

9. Rain Simulator
Symulator deszczu to kolejna najlepsza produkcja 21 wieku. Symulator deszczu po prostu wymiata. Kto nie lubi deszczu, niech zagra w tego interesującego symulatora.

10. Wheel Simulator
W symulatorze koła wcielamy się w jakże interesujące koło samochodowe. Naszym zadaniem jest sterować kołem by dotrzeć do mety. Naprawdę ciekawe i warte uwagi.

Przedstawiłem wam kolejne 10 dziwnych symulatorów. Przedstawione tutaj symulatory nie są mocno popularne. Planuje jeszcze napisać trzecią część. Pozdro.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Typowypolak nr 1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
9

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
10

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
Chat