Jak to działa
Przejdź do gry Apex Legends
Apex Legends
5.0 2 85 0
27.03.2019

Apex Legends - Recenzja

Gry Battle Royale cieszą się dużą popularnością i są ogromnym wyzwaniem dla nowych graczy. Nawet najbardziej utalentowani gracze będą zmuszeni do pełnej koncentracji podczas rozgrywek. Poszukuj broni i zbroi, walcz, by wyeliminować innych graczy i osiągaj coraz to większy poziom w grze. Skill w tej grze jest istotny, podobnie jak cierpliwość i dobra komunikacja. Podczas gry w drużynach potrzeba komunikacji poprzez mikrofon, choćby po to, by ułatwić pracę zespołową. Apex Legends firmy Respawn Entertainment jest to gra wymagająca, ale za to zachęcająca do rozgrywek. Solidny system oznaczania Apex Legends pozwala członkom drużyny komunikować się z zaskakującą łatwością i jasnością. W istocie jest to pojedynczy przycisk, który można dotknąć aby oznaczyć wroga, bronie czy też wyposażenie, aby wszyscy wiedzieli, gdzie się znajdują oznaczone elementy. Sprawia, że ​​czat głosowy z nieznajomymi w Internecie jest w dużej mierze niepotrzebny. Chcesz zasugerować lokalizację, z której chcesz wylądować na statku? Po prostu wskaż ten obszar i oznacz go.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Chcesz powiedzieć swoim kolegom z drużyny o fajnym ulepszeniu broni, które dostrzegłeś wśród pustynnych wydm? Wystarczy wycelować celownik w załącznik i oznaczyć go. Chcesz zasugerować camping w pobliskim bunkrze? Po prostu oznacz go. Ta funkcja dostosowuje się do kontekstu sytuacji zarówno w walce, jak i poza nią. Na przykład jeden gracz może po prostu zgodzić się na sugestię innej osoby, aby udać się we wskazanym kierunku, klikając na jego oznaczenie. Dzięki ułatwionej komunikacji w przeciwności do większości gier bezsensowna komunikacja czasami denerwuje i rozprasza podczas sparowania Cię z innymi graczami, którzy wydają komendy i bezsensowne okrzyki do mikrofonu. Funkcja oznaczania jest symbolem dostępności i uroku Apex Legends jako strzelanki dla wielu graczy. Opierając się na sukcesach przodków, takich jak DayZ i Battlegroundy PlayerUnknown, gra nie odbiega zbytnio od wypróbowanej i sprawdzonej formuły, ale wciąż oferuje smak odmienny od smaku swoich rówieśników.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jednym z największych atutów Apex Legends jest nacisk na współpracę, zwłaszcza na odświeżające zwroty akcji. Podczas gdy przywracanie szwadronów na krawędzi śmierci jest obecnie konwencjonalną cechą wśród strzelców, ich wyeliminowanie nie oznacza końca mojej rundy w tej grze. Zamiast tego można zdobyć drugie życie jeśli ktoś podniesie baner, który mój avatar spada po śmierci, a następnie przenosi go do jednego z wielu avatarów rozsianych po mapie. Daje to mniej doświadczonym graczom trochę wolnego miejsca na podbicie podstaw, co zachęca do wspólnej pracy. Nie zamierzam daleko posuwać się naprzód, ponieważ inne oddziały będą miały okazję ożywić także swoich członków zespołu. W przeciwieństwie do swojej konkurencji, Apex Legends również rzuca klasy postaci - powszechne w strzelankach bohaterów takich jak Overwatch - do miksu. Gra nadal trzyma się znanych archetypów takich strzelców; Mam bardziej skoncentrowany na walce Bangalore, czołg obronny znany jako Gibraltar i ukradkowy harcownik zwany Wraith. Pojęcie wyboru i uczenia się postaci (lub Legendy, tak jak jest to określone w grze) może wydawać się zastraszającą perspektywą.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Gasior15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
3

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
4

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
5

Akinator Ta postać zna każdego!

Recenzja RoseGold85
6

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
7

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
8

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
9

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
10

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
Chat