Jak to działa

Apex Legends

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Apex Legends

Jeżeli chcesz powalczyć mężnie w emocjonującej grze typu battle royale, koniecznie odpal Apex Legends i… rozkoszuj się zabawą najwyższych lotów! Wykaż się potężnymi umiejętnościami i poznawaj legendarne postacie. Czy zmierzysz się z innymi w walce o sławę i chwałę na rubieżach?

Już od pierwszego odpalenia gry na pewno na maksa wkręcisz się w tę taktyczną rozgrywkę. Prawdziwe innowacje w zupełnie nowej grze z tego gatunku zaskoczą Cię tak, jak w żadnej innej grze typu battle royale. Tu dosłownie wszystkie chwyty są… dozwolone. Poznaj stale powiększający się wybór postaci – totalnie każda z nich posiada wyjątkową osobowość, mocne strony i… umiejętności, których łatwo jest używać. Jeżeli chcesz jednak opanować władanie nimi po mistrzowsku, będziesz musiał… sporo potrenować! Wybierz Legendę i połącz jej specyficzne umiejętności wraz z innymi, aby stworzyć jak najlepszą drużynę. Wykorzystaj swój spryt i posiadane umiejętności bohatera po to, aby na bieżąco podejmować strategiczne decyzje – musisz bowiem dość szybko dostosować się do sytuacji na każdym… polu walki. W Apex Legends masz możliwość doświadczenia innowacyjnych nowości, które zmieniły gatunek battle royale o 180 stopni – są to m.in. sygnalizatory odrodzeń, inteligentny ekwipunek i nowy system… komunikacji. Jesteś gotowy na takie nowości?

Włącz Apex Legens na bananki.pl, aby odszukiwać potężne bronie, używać zróżnicowanych akcesoriów i pancerzy, zbierać różne elementy służące personalizacji postaci czy broni i… zwyczajnie, dobrze się zabawić!

pełny opis gry
Screeny
Apex Legends screenshot1 Apex Legends screenshot2 Apex Legends screenshot3 Apex Legends screenshot4 Apex Legends screenshot5 Apex Legends screenshot6 Apex Legends screenshot7 Apex Legends screenshot8 Apex Legends screenshot9 Apex Legends screenshot10 Apex Legends screenshot11 Apex Legends screenshot12 Apex Legends screenshot13 Apex Legends screenshot14 Apex Legends screenshot15
Video

Apex Legends wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core
 • 6 GB
 • NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730
 • 22 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat