Jak to działa
5.0 1 22 0
11.09.2020

Najlepsza postać dla początkującego gracza w Brawl Star.

Brawl Stars to darmowa gra mobilna, jej oficjalna premiera miała miejsce 18 grudnia 2018 roku. Pół roku później gra miała już ponad 100 milionów pobrań, co świadczy o tym że jest wyjątkowo dobra. Gra nastawiona jest na rozgrywkę online, gdzie rywalizujemy z innymi graczami na mapie w różnych trybach gry. Rozgrywki nie trwają długo przez co można po nią sięgnąć w drodze do szkoły czy pracy, ale jest również bardzo uzależniająca. Gra posiada grafikę 2D i widok z góry na naszą postać, tytułowego Brawlera czy też Zadymiarza. W grze jest ich sporo, tak jak trybów gry. Znajdziemy takie jak Zbiory klejnotów, polegająca na zebraniu 10 klejnotów przez drużynę i utrzymaniu wyniku, Starcie który jest odbiciem lustrzanym battle royale tylko na mniejszą skalę (10 graczy), Zadyma w której przyjdzie nam zagrać w piłkę, Wielka gra gdzie jeden gracz staje się bossem z dużą ilością życia które traci wraz z czasem, a naszym zadaniem jest go pokonać, Walka z robotami polegająca na obronie skarbca na który nacierają fale robotów, i wiele wiele innych trybów.


Na ten moment w grze jest 35 postaci, a każda różni się stylem gry. Samym graniem i levelowaniem jesteśmy w stanie odblokować trochę postaci: Ticka, Dynamike, Bo, Jessie, Brocka, Colta i Nite. Niektórzy o tym nie widzą i wydają monety żeby je kupić, co jest błędem i marnowaniem oszczędności i czasu. Postacie można zdobyć również ze skrzynek, które z kolei dostajemy za osiągnięcie wyższego poziomu konta, można je również zakupić w sklepie. Postaci ze skrzynek nie da się dostać inaczej. Ale którą postacią warto grać? Po krótce przedstawie wam niektóre z nich.


Leon

To według większości graczy Brawl Stars najlepsza legendarna postać. Zadaje on ogromne obrażenia w zwarciu (na blisko) i małe na dystans jednak ma daleki zasięg umiejętności. Na ulcie biega dwa razy szybciej i ma niewidzialność co jest świetne w przypadku zasadzek czy ucieczki. Postać świetna na tryb Show Down, średnia na 3 vs 3.


Shelly

Posiada długi zasięg strzałów, a na blisko zadaje bardzo duże obrażenia. Ma dużo życia i generalnie jest wytrzymała, jej ultimate zadaje spory dmg.


Jessie

Postać z ogromnym potencjałem, jest w stanie zabić wiele wrogów na raz używając tylko swoich podstawowych ataków, które odbijają się od wrogów. Na ultimate może postawić wierzyczkę która atakuje wrogów wokół, bardzo przydatne!


Crow

Postać uniwersalna, radzi sobie w większości trybów gry bez problemu.

Jego ataki zabierają hp przeciwnikowi jeszcze jakiś czas po trafieniu, oraz dają na nim wizję nawet jeśli znajduje się w krzaku. Ponadto jego szybkość ruchu jest większa od innych postaci co daje mu bierną przewagę.


Nita

Otrzymamy ją po wbiciu 10 pucharków. Jest to postać dystansowa, zadaje podobne obrażenia z bliska jak i z daleka, idealna dla początkujących. Dobra na tryby Heist i Gem Grab. Jej ultem jest niedźwiedź który świetnie odgrywa role tanka.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
5

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
6

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
7

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
8

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
9

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
10

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
Chat