Jak to działa
4.3 6 331 0
09.08.2018

Najstraszniejsze gry komputerowe

Witam. Chciałbym wam dzisiaj przedstawić listę 7 najstraszniejszych gier komputerowych. Będzie to moja opinia na ten temat. Te gry będą ustawione w kolejności losowej, bo ciężko by mi było dać jakieś miejsce dla danej gry w rankingu. W każdą z tych gier nie grałem, ale widziałem jak kolega gra lub obejrzałem film na YouTube z daną grą. Każdą grę postaram się krótko opisać. :)

Five Nights at Freddy's
FNaF to gra typu survival horror. Tych gier jest 8, które należą do jednej serii.
W grach wcielamy się w osobę, która musi się bronić przed animatronikami. Dłużej się nie będę rozpisywał, bo na Bananapedii jest już moja osobna recenzja na temat tych gier.

Vampyr
Vampyr to gra wydana 5 czerwca tego roku. Wcielamy się tutaj w chirurga wojskowego, który zostaje ugryziony przez wampira. Od teraz to on staje się tytułowym wampirem, który musi wybierać między dobrem ludzi a swoją naturą krwiopijcy.
Slender: The Eight Pages
Slender to pierwszoosobowy horror. W grze wcielamy się w osobę zagubioną w lesie. Jej zadaniem jest znalezienie 8 stron manuskryptu na temat Slendermana. Gra potrafi mocno przestraszyć, bo przemierzamy ciemny las z latarką a tu gdzieś obok stoi Slenderman.

Outlast
Kolejny survival horror. Wcielamy się tutaj w dziennikarza, który idzie do szpitala dla chorych psychicznie. Dzieją się tam dziwne rzeczy. Dziennikarz odkrywa, że dzieją się tu zakazane eksperymenty medyczne. Personel pracujący w tym szpitalu zostaje zabijany przez tajemniczą postać.
Uzbrojeni w kamerę i kilka baterii musimy się zmierzyć z czekającymi tam przerażającymi rzeczami.

The Forest
Ciekawa gra w której przyjdzie nam przetrwać na wyspie. Nasz bohater przeżył katastrofę lotniczą. Tutaj budujemy sobie schronienie i szukamy pożywienia. Utrudniać nam to będą kanibale, którzy za wszelką cenę będą chcieli nas dopaść. Cenną rzeczą w tej grze jest budowanie dużego muru, chroniącego naszą bazę oraz stawianie pułapek.
Alien: Isolation
Akcja gry toczy się na stacji kosmicznej. Wcielamy się w Amandę. Posiada ona wykrywacz ruchu, który wykrywa obcego. Ksenomorf to obcy, który nie może zginąć. Jednym z naszych celów jest unikanie go. Jeśli to się nam nie udaje, możemy go ogłuszyć lub odwrócić jego uwagę.

Friday the 13th: The Game
Ostatnia gra, którą wam przedstawiam to piątek trzynastego. Akcja gry dzieje się na terenie jeziora Crystal Lake, czyli tam gdzie był początek filmowej serii. Gra nie posiada trybu dla pojedynczej osoby, lecz dla wielu osób. Jedna osoba wciela się w postać Jasona Vorheesa. Jego celem jest wyeliminowanie pozostałych osób, którzy wcielają się w turystów.

Przedstawiłem wam moją listę na temat najstraszniejszych gier. Bez zbędnego przedłużania kończe artykuł. Pozdro ;)
4.3 (głosów: 6)
Art napisany przez Typowypolak nr 1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
4

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
5

Roblox Robuxy za darmo???? (to możliwe) #Bananki

Video KoxekosPL
6

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
9

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
10

Howrse POCZUJ SIĘ JAK WŁAŚNICIEL STADNINY

Recenzja Ravvis123
Chat