Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
0.0 0 537 0
11.01.2018

Przygoda w świecie Naruto

Naruto Online, czyli po prostu ekscytująca przygoda w świecie ninja. Co jest głównym celem tej gry? Oczywiście walka Naruto wraz z jego towarzyszami. Do wyboru mamy pięć profesji: Tańczący Wicher, Ostrze Nocy, Źrenice Lotosu, Lazurowy Kieł oraz Kamienną Pięść. Każda z nich ma podane podstawowe dany na przykład wzrost lub wagę, oraz swoje specjalności. Oprócz opisu mamy pokazaną całą postać oraz element do, którego należy na przykład woda lub piorun.
Zwiedzamy kolejne miejsca, przechodzimy coraz nowsze rozdziały, spotykamy różnych graczy, którzy także chcieli wejść w świat Naruro. Kolejne poziomy, rekrutacja różnych ninja, którzy mają za zadanie pomagać nam w walce ze stworami lub postaciami. Po jakimś czasie możemy poczuć się, jak w prawdziwym serialu lub gdybyśmy byli naprawdę w wojowniczym świecie pełnym ninja i niebezpiecznych osób, które czekają na pokonanie nas.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Z czasem jednak wszystko staje się nudne i monotonne. Prawie identyczne walki, podobni przeciwnicy i łatwe znalezienie drogi do każdego miejsca (lepsze byłoby odszukanie samemu wybranego miejsca lub osoby). Oczywiście możemy wyzwać także innych graczy do walki i mieć wreszcie drużynę, jak ze swoich największych marzeń, które rodziły się podczas oglądania serialu. Każda walka jest na oddzielnej arenie, na którą oczywiście automatycznie się przenosimy. Postacie są bardzo mocne lub naprawdę słabe, więc poziom trudności jest dosyć zróżnicowany. Oczywiście wszystkiemu towarzyszy muzyka, którą wedle uznania możemy wyłączyć lub zostawić włączoną. Podczas pojedynku jedyne co możemy robić, to wybierać specjalną zdolność, która służy jako atak lub uzdrowienie. Oczywiście do tego potrzebna jest odpowiednia ilość energii, a każda umiejętność może zostać użyta po upłynięciu odpowiedniego czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oczywiście gusty są różne i każdy może mieć różne zdanie, ale według mnie gra po jakimś czasie staje się nudna i wszystko jest banalne. Automatyczna walka, łatwe wbijanie kolejnych poziomów, czy prawie zawsze ukończony rozdział...Producenci chcieli odtworzyć świat, jak z serialu, ale prawdę mówiąc mogli się bardziej postarać. Grać zaczęłam dla bananków i oczywiście wykonanie zadań przyszło łatwo, ale Naruto Online nie przekonało mnie do dalszego grania. Są plusy (łatwa gra, proste sterowanie, dialogi bohaterów czy nowsi ninja w drużynie) oraz minusy (mały wkład w walkę, uboga akcja, podobne postacie....) i tak naprawdę wszystko zależy od upodobań gracza, ale ja nie mogłabym w całości polecić tej gry komukolwiek. Może na krótki okres czasu jest nawet fajna, ale nie nadaje się do dłuższego grania, chyba, że ktoś lubi prostą fabułę i brak wysiłku włożonego w grę. Twórcy gry starali się i za to jest dla nich duży plus, ale moje oczekiwania nie zostały nawet w połowie spełnione.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Julcia1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
2

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
6

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
10

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
Chat