Jak to działa

Naughty Kingdom

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Naughty Kingdom

Jesteś fanem erotycznych rozgrywek? A więc, koniecznie włącz emocjonującą grę Naughty Kingdom i pomóż ocalić Królestwo wyuzdanej Królowej! Pomoże Ci w tym seksowna dziewica Lycia. Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę z gorącymi laseczkami w tle, które będą towarzyszyć Tobie podczas rozgrywki? No, to… do dzieła, Bohaterze!

Królestwo Królowej jest w niebezpieczeństwie! Jedna z Dziewic Strażników Królowej, Lycia, zostaje wysłana do znalezienia jedynego człowieka, który może uratować Królową i całe jej Królestwo. Potrzeba silnego, twardego i mądrego bohatera – czyli właśnie… Ciebie! Twoim zadaniem będzie pomóc napalonej Lycii ocalić Królestwo oraz stale rozszerzać swój Harem o kolejne… seksowne dziewczyny! Dołącz do Lycii i pomóż uratować nie tylko zbereźne Królestwo, ale i… wszystkie laseczki, które w nim mieszkają! Zawalcz o to, na czym tak naprawdę Ci… zależy. To Twoje przeznaczenie i doskonała okazja do tego, aby… rozwinąć Harem! Doskonal swoje umiejętności, ulepszaj statystyki, zapanuj nad trudną walką z potworami i… bądź najlepszy!

Walcz ze złymi potworami i podejmuj wyzwania dzięki unikalnej, zabawnej i wciągającej mechanice łamigłówek, pobieraj gorące fotki z Twoimi dziewczynami z Haremu, przeżywaj najbardziej podniecające chwile, rozmawiaj z całym Haremem, dawaj laseczkom prezenty i… zbieraj nagrody, jakie Ci w zamian podarują! Chcesz udowodnić, że jesteś prawdziwym super-bohaterem? A więc, odpal zbereźną grę Naughty Kingdom już dziś na bananki.pl i… daj się ponieść emocjom!

pełny opis gry
Screeny
Naughty Kingdom screenshot1 Naughty Kingdom screenshot2 Naughty Kingdom screenshot3 Naughty Kingdom screenshot4 Naughty Kingdom screenshot5 Naughty Kingdom screenshot6 Naughty Kingdom screenshot7 Naughty Kingdom screenshot8 Naughty Kingdom screenshot9 Naughty Kingdom screenshot10
Video

Naughty Kingdom wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat