Jak to działa
0.0 0 464 0
25.06.2017

Nightmares from the Deep : The Cursed Heart czy warto?

Nightmares from the Deep : The Cursed Heart to gra typu Hidden Object Puzzle Adventure (HOPA) wyprodukowana przez studio Artifex Mundi z siedzibą w Katowicach. W Polskim tłumaczeniu gra brzmi Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki. W grze wcielamy się w kustoszkę muzeum Sarę Black, co do muzeum przywieziono nową kolekcję wraz z Kapitanem Remingtonem. Akcja zaczyna się, gdy dostawca przywozi nam kilka skrzyń z nowej wystawy. Sara Black czyli my jest wraz z córką. Jesteśmy podekscytowani. Niestety skrzynia z Kapitanem Remingtonem jest zabita gwoździami. Ruszamy więc do piwnicy po łom. Po powrocie z piwnicy ruszamy do skrzyni z Kapitanem Remingtonem. Otwieramy skrzynię. W skrzyni jest Kapitan Remington, który ma w buzi dziwny czerwony diament. W skrzyni widnieje również kartka. Na kartce jest obrazek Kapitana Remingtona z szablą, pistoletem oraz amuletem.
Złotą szablę Kapitana Remingtona możemy znaleźć w skrzyni obok skrzyni z Remingtonem. Amulet możemy wykonać w naszym biurze. Pistolet też możemy gdzieś znaleźć. Gdy złożymy Kapitana w całość nagle światło nam się spali i trzeba iść do piwnicy by zmienić bezpieczniki. Po naszym powrocie okazuje się, że Kapitana Remingtona nie ma w skrzyni. Zostawił po sobie w skrzyni sygnet. W naszym biurze znajduje się skrzynka, do której sygnet pasuje idealnie. Po otwarciu małej skrzynki za nami przed nami znajduje się cień. Wychodzimy z biura. Okazało się, że podczas naszego pobytu w biurze naszą córkę zaatakował pirat Remington, który wcześniej uciekł ze skrzyni. Nagle swoją złotą szablą wezwał na środek naszego muzeum wielki statek piracki. Wraz z naszą córką wleciał na pokład. Żebyśmy się dostali na ten statek potrzebowaliśmy toporka, który mieliśmy pod ręką oraz drabiny, która leżała obok statku.
Po naszym wejściu na piracki statek odpływamy na Wyspę Czaszki jak wcześniej wspominał Kapitan Remington. Na pokładzie znajduje się inny pirat. Daje nam coś i prosi nas o butelkę Rumu to da nam coś więcej. W następnych drzwiach jest wyjście na pokład. Jest obok także nasza córka, która jest zapłakana a gdy chcemy do niej podejść ze swojego biura wychodzi Remington, który wziął ją ze sobą na pokład i zatrzasnął drzwi. Po kilkunastu minutach grania w tą grę możemy zebrać wszystkie 3 potrzebne klucze do otwarcia drzwi na pokład. Po otwarciu drzwi widać, że dopłynęliśmy na Wyspę Czaszki i tu się kończy wersja demo (Jeżeli ktoś miał wersję demo). Gra jest świetna a wiem to, bo przeszedłem ją kilka razy i wam też polecam kupić tą grę. Na steam jest aktualnie promocja na tą grę tak jak na wszystkie gry od Artifex Mundi. Jeżeli nie macie euro na steamie polecam wam wymienić bananki na 5 euro do steama. Edycja kolekcjonerska posiada dodatkowy rozdział, muzykę, tapety itp. Grę oceniam na 10/10. Pozdrawiam Szymon.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
2

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
3

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
4

Rib w Metin2

Poradnik bartey
5

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
6

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
7

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
8

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
9

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
10

Jak powstał Counter Strike?

Tutorial BLAZEJ1
Chat