Jak to działa

Ninja World

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Ninja World

Chciałbyś chociaż raz zajrzeć do świata znanego z legendarnego anime, „Natruto”? Oto gra online MMO, która rozgrywa się właśnie tutaj – w krainie dobrze znanej wszystkim fanom Naruto! Czy jesteś gotowy, aby poznać uwielbiony wszechświat?

Zatrać się Cię w ekscytującej grze online Ninja World, która powstała na podstawie słynnej sagi! Spotkasz się tutaj ze swoimi ulubionymi postaciami, w tym Sasuke i Sakurą! Weź udział w żywych bitwach i spaceruj po rozpoznawalnych miejscach. Gotowy do konfrontacji z przerażającym demonem Zabuzé Momochi i walki z ambitnym Orochimaru? Prędko! Kliknij przycisk „Uruchom grę” i podbij świat Shinobi! Do wyboru masz aż trzy klasy – tylko od Ciebie zależy, po której stronie będziesz walczył! Fajnie narysowana grafika w stylu anime i wybuchowe efekty specjalne zawładną Tobą od pierwszego „odpalenia” rozgrywki! Znajdziesz tu niezwykle unikalny system walki oparty na strategii i taktyce, a także liczne i dynamiczne zadania oraz setki wydarzeń, odbywających się w świecie gry na… żywo! Mało tego, będziesz musiał zadbać o swojego zwierzaka, który nie tylko poprawi Twoje wyniki, ale także pomoże w… walce! Zdobądź wsparcie potężnego smoka, otaczaj się prawdziwymi przyjaciółmi i wspieraj zjednoczone klany. Walki zaprzyjaźnionego klanu z wrogimi bandami to bowiem coś, co podbija wyjątkowość Ninja World! Pamiętaj więc, że nie będziesz sam tej grze… sam!

Koniecznie odpal Ninja World na bananki.pl zwłaszcza, jeżeli świat Naruto nie jest Ci obcy i… zobacz na własne oczy krainę znaną z legendarnego anime!

pełny opis gry
Screeny
Ninja World screenshot1 Ninja World screenshot2 Ninja World screenshot3 Ninja World screenshot4 Ninja World screenshot5 Ninja World screenshot6 Ninja World screenshot7 Ninja World screenshot8 Ninja World screenshot9 Ninja World screenshot10 Ninja World screenshot11
Video

Ninja World wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat