Jak to działa

Omega Zodiac

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Omega Zodiac

Omega Zodiac to darmowa gra fantasy MMORPG, w której wcielić możesz się w rolę rycerza, maga lub łucznika. Jesteś gotowy na wyruszenie w poszukiwaniu przygód i wiecznej chwały?

Jako bohater tej opowieści będziesz musiał zbierać Święte Zestawy, aby stać się jeszcze silniejszym i pokonać swoich wrogów! Święte Zestawy mogą być wykonane przy użyciu różnych konstelacji i przedmiotów znajdujących się w lochach – bądź jednak czujny, bo przyczajeni tam wrogowie… nie śpią! Dzięki zestawom tym możesz także korzystać z nowo nabytych umiejętności, więc nie zapominaj o nich pod żadnym pozorem! Podczas eksploracji i przygody możesz sprawdzić swoją postać w różnych obszarach i tworzyć unikalne konfiguracje umiejętności. Sprawią one, że Twoja postać będzie mogła dopasować się do Twojego ulubionego stylu gry. Automatyczne śledzenie lub atakowanie to funkcje, które możesz dowolnie włączać i wyłączać – oczywiście w zależności od preferowanego trybu rozgrywki. Walcz za pomocą 9-ciu różnych umiejętności przeciwko wielu przeciwnikom, zbieraj mapy gwiazd i aktywuj Święte Zestawy, aby odblokować świętą broń i zaklęcia. Kształtuj swoją postać poprzez ulepszanie jej umiejętności, angażuj się w życie społeczności dzięki funkcjom gildii i… zwyciężaj!

Ciesz się rozgrywką jednoosobową i wieloosobową dzięki arenom PvP i PvE, konkurencyjnym polom bitewnym i systemowi wsparcia gildii. Czekają na Ciebie przerażające potwory – rzuć im wyzwanie i totalnie zanurz się w emocjonującej rozgrywce Omega Zodiac już dziś!

pełny opis gry
Screeny
Omega Zodiac screenshot1 Omega Zodiac screenshot2 Omega Zodiac screenshot3 Omega Zodiac screenshot4 Omega Zodiac screenshot5 Omega Zodiac screenshot6 Omega Zodiac screenshot7 Omega Zodiac screenshot8 Omega Zodiac screenshot9 Omega Zodiac screenshot10
Video

Omega Zodiac wymagania

 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • Intel Pentium 4 3.0 GHz
 • 2 GB
 • GeForce 6600
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat