Jak to działa

Online Football Manager

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Online Football Manager

Manager piłkarskich rozgrywek? Czemu nie! W końcu większość z Was zapewne chętnie poznałaby mechanizm działania klubu piłkarskiego "od kuchni". Online Football Manager umożliwi Wam stworzenie własnego klubu, co z pewnością będzie nie lada wyzwaniem nawet dla prawdziwych miłośników tego sportu.

Będąc menedżerem pamiętaj o potrzebach swoich podwładnych! Nie zapomnij o czasowo otwieranym okienku transferowym, które stanie się przepustką do wzmocnień. Bierz udział w meczach towarzyskich oraz ligach. Chciałbyś osiągnąć jak najwięcej? Puchar czeka! Trenuj zawodników oraz odwiedzaj szkółki w poszukiwaniu utalentowanych młodzików. W końcu należy pamiętać również o rozwoju zespołu!

Co jest niewątpliwym kluczem do sukcesu? Zmysł stratega i dobrego organizatora. Umiejętnie planuj i bierz pod uwagę różne czynniki, które nierzadko pokrzyżują Ci szyki na drodze do upragnionego zwycięstwa.

Tytuł ten polecamy wszystkim fanom dobrych symulatorów, które wciągają na długie godziny.

pełny opis gry
Screeny
Online Football Manager screenshot1 Online Football Manager screenshot2 Online Football Manager screenshot3 Online Football Manager screenshot4 Online Football Manager screenshot5 Online Football Manager screenshot6 Online Football Manager screenshot7 Online Football Manager screenshot8 Online Football Manager screenshot9 Online Football Manager screenshot10
Video

Online Football Manager wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat