Jak to działa

Oraco

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Oraco

Oraco to darmowa gra MMORPG dostępna z poziomu przeglądarki oraz aplikacji Facebook. Za produkcję odpowiada studio iGameMore. Jeśli jesteś gotowy na wejście do świata fantasy i odkrycie kolejnego tytułu z gatunku MMORPG, to możesz zacząć już dziś.

W Oraco staniesz do walki jako jeden z wielu bohaterów. Świat możesz przemierzać zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi - wtedy pokonywanie sił zła będzie nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim dużo bardziej przyjemne. Razem założycie gildię, wzniesiecie miasto i udacie się na podbój terenów należących do przeciwnika w epickich bitwach drużynowych PvP!

W całej tej magicznej przygodzie będzie Ci towarzyszył Twój osobisty elf, który wesprze Cię w trudach walki i ewoluuje wraz z Tobą na wiele różnych sposobów. Elfa można bowiem ubierać w nowy ekwipunek, nauczyć nowych umiejętności lub wyposażyć go w wierzchowca, aby razem z Tobą dołączyć do walki w wielkim stylu.

W Oraco czekają na Ciebie różne wyzwania charakterystyczne dla gatunku MMORPG. Oprócz kluczowych ulepszeń dla postaci, zostaniesz wyposażony w szereg wyróżniających się akcesoriów i ruszysz do świata pełnego fantastycznych bestii i wyrazistych postaci. Pamiętaj, że wraz ze zdobytym doświadczeniem i nowymi poziomami zaawansowania będziesz ulepszać zarówno swoją postać, jak i Twojego osobistego elfa.

Oraco to całkowicie darmowa gra dostępna na przeglądarki - wystarczy, że zarejestrujesz tam konto, odpalisz ją przez przeglądarkę i znikniesz na kilka dobrych godzin.

pełny opis gry
Screeny
Oraco screenshot1 Oraco screenshot2 Oraco screenshot3 Oraco screenshot4 Oraco screenshot5 Oraco screenshot6 Oraco screenshot7 Oraco screenshot8
Video

Oraco wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat