Jak to działa

Overwolf

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Overwolf

Jesteś ciekawy, w jaki sposób możesz ulepszyć swoją grę w LOLa czy CS:GO? Sprawdź genialną nakładkę Overwolf, która pozwoli Ci kontrolować rozgrywkę na dowolnym etapie. Dzięki niej możesz sprawdzać swoje osiągnięcia, celność i umiejętności wrogów, a także podsumowania zakończonych rozgrywek. Koniec ze sprawdzaniem pojedynczych profili na Steamie! Overwolf pozwala na przeglądanie wybranych informacji w… jednym miejscu.

Po każdym zakończonym meczu, Overwolf będzie wysyłał zestawienie do wglądu. Będziesz mógł więc zobaczyć informacje np. o ilości wykonanych podczas rozgrywki akcji. Jeżeli jesteś fanem statystyk oraz liczb, będzie to dla Ciebie idealne wręcz narzędzie. Nakładka Overwolf potrafi również wiele innych rzeczy, jak przechwytywanie wideo, wykonywanie zrzutów ekranu czy czatowanie na bieżąco. Mamy też powiadomienia i sklep z rozszerzeniami, czyli same ułatwienia dla zaawansowanych graczy. Overwolf może rejestrować automatycznie dosłownie każdą sytuację, która wydarzy się podczas rozgrywki (tzw. funkcja replay). Zainstalować wraz z Overwold można też wiele przydatnych rozszerzeń, które pomocne będą w dalszej grze (np. kalkulator, pomocników, itd.).

W Overwolf regularnie dodawane są kolejne gry, obsługiwane przez nakładkę. Jeżeli chcesz ułatwić sobie rozgrywkę w wybranej z nich, warto będzie spróbować skorzystać z nakładki Overwolf już dziś, tylko na bananki.pl! To narzędzie, które przydatne może być dla wielu zaawansowanych graczy w LOLa czy CS:GO. Sprawdź je już dziś i… nie pozostawaj w tyle!

pełny opis gry
Screeny
Overwolf screenshot1 Overwolf screenshot2 Overwolf screenshot3 Overwolf screenshot4 Overwolf screenshot5 Overwolf screenshot6 Overwolf screenshot7 Overwolf screenshot8
Video

Overwolf wymagania

Podobne gry
Chat