Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 1615 0
15.06.2017

Dobre, rozwijające się i ZA DARMO!

Paladins, to szczerze powiedziawszy, podkreślę, DARMOWY, odpowiednik gry Overwatch, gry wypuszczonej przez znane na cały świat studio Blizzard. Ok...ale powiecie, że pewnie słaba grafika, grywalność, albo mało graczy. O tóż nic mylnego! Grafika jak na tą grę, jest bardzo przyjemna dla oka! (no chyba, że grasz na ultra low, to...na pikselizacje nic nie poradzisz). Klimatyczne mapy, zróżnicowanie ich też jest na wysokim poziomie. W grę wchodzą takie tryby jak: przepychanie ładunku, zajmowanie punktów, albo po prostu czysta naparzanka do eliminacji. W grze (UWAGA, bo tego nie ma w Overwatchu) jest tryb walki PvE. Tryb jest dość ciężki i bez odpowiedniej strategii/wyboru postaci i wzajemnej pomocy ze strony sojuszników, będzie na prawdę ciężko, bo BOTy siepią ostro! No to teraz krótko o klasach, w grze, tak samo jak w Overwatchu czy innych podobnych tego grach, występuje ich 4. Obrońca/Tank, Specjalista, Pomocnik i Zabójca. Postaci przybywa więc i zróżnicowanie będzie coraz większe. Tutaj akurat, postacie są płatne, ale możemy je kupić na 2 sposoby: za diamenty (które dostajemy za zrobienie PvE misji lub za 7dniowy day login), a dla tych bogatszych to za dolary/eurosy czy inne waluty. Do każdej postaci pojawia się także możliwość składania kart. Karty to taki pasywny booster do naszych skilli. Kupujemy je bądź znajdujemy w skrzynkach. Tak więc postać można zrobić na wiele sposobów, bo kart jak i możliwość PODWYŻSZANIA poziomu karty (co idzie za tym, że karta daje większego boosta) jest sporo. Gracze, którzy sporo oglądali bądź sami grali w Overwatcha, dostrzegą tutaj w postaciach wiele podobieństwa co do postaci w OV. No, ale przecież system gry, klimat i inne narzędzia w grze, sprawiają że jest to godny konkurent, za którego płacisz jeśli chcesz. Sam gram w Overwatcha, ale z chęcią wracam do Paladins, bo wiem, że warto, a tym bardziej jeśli wiem, że gra ciągle się rozwija i to w szybkim tempie. Jeśli zachęciło to Cię do gry, to śmiało mogę polecić!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ładna grafika, prawda? Gra jest jeszcze w fazie Beta, a już przyciągnęła rzesze fanów. Tutaj akurat widzimy, zajmowanie punktu. Gdy nasza drużyna zajmie pozycje, wówczas pojawia się ładunek, który trzeba przetransportować do bazy przeciwnika, jeśli nam się nie uda, wówczas dostajemy jeden punkt, zamiast dwóch. Niestety minus jest taki...dość często, bo aż w 90% normalnej rozgrywki mamy przepychanie ładunku. Podczas gdy w Overwatchu jest trochę inaczej. Tam gdy zajmuje się punkt, to zajmuje się punkt, tutaj natomiast po zajęciu punktu musimy przepchać jeszcze ładunek. Plus tego, jest taki, że jak już wspomniałem, mamy chociaż już jeden punkt do przodu! Mecz kończy się wówczas gdy jedna ze stron zdobędzie 5pkt. Nic trudnego? Też tak myślałem. Zróżnicowanie postaci, jak również kart i możliwość dokupienia sobie za kredyty (które dostajemy za zajmowanie celu, pchanie ładunku, lub za zabijanie wrogów) kart, które np. leczą Cię po zabiciu przeciwnika, szybciej odnawiasz życie gdy nie walczysz, szybsze przeładowywanie, większe obrażenia w tarcze, większe obrażenia w wieżyczki, większa prędkość jak i pieszo tak samo jak i na wierzchowcu. Pozycji jest 4, a każda daje co innego. Bo w tych 4 pozycjach jest po 5 kart! Więc gra potrafi zaskoczyć, a także trzeba uważać to jakie kontry lub obronę tworzy wróg.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Skiny! Wszędzie skiny! Paladins, nie dość że dodał możliwość zmienia skórki całej postaci, to również możemy pobawić się w zmienianie wyglądu, lub koloru innym elementom postaci, jak np. broń, oczy, włosy. Takie zabiegi kosmetyczne mają swoich zwolenników, jak i także znajdą się tego przeciwnicy. Mnie oczywiście takie podejście do sprawy postaci i jej wyglądu cieszy, bo nie ukrywam...ja uwielbiam zbierać różne skiny i je łączyć w całość. Gra na ten moment może nie oferuje przeogromnego wachlarza skinów do każdej postaci, ale często są dodawane nowe, i nie ukrywając, coraz lepsze i bardziej pomysłowe. Tak więc podsumujmy. Grafikę oceniam na bardzo dobrą, cieszy oko, jest dopracowana. Grywalność, jak dla mnie gra się świetnie, nie ma problemów, "bugów" (przynajmniej się z nimi nie spotkałem :D), gra oferuje ogrom zróżnicowania poprzez karty postaci i karty do kupienia podczas rozgrywki, mapy klimatyczne i trochę ich jest, gra jest szybka i nie jest taka monotonna, jakby mogło się zdawać. Zachęcam do wypróbowania jej, jako darmowy zamiennik lub dodatkowy tytuł zaraz obok Overwatcha.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Malist

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

CSGO Prime (B2P) Jak nie dać się oszukać?

Poradnik BLAZEJ1
3

Moje ulubione 5 dodatków do gry The Sims 4

Recenzja osaet1
4

Brawl Stars Brawl Stars // Czy warto???

Recenzja moder19996
5

Warface Warface - kolejny, darmowy klon battlefielda?

Recenzja VeniQs
6

League of Legends League of Legends - Jinx poradnik

Poradnik Musik
7

Minecraft Czemu Minecraft to gra w pewien sposób nieśmiertelna i czemu moim zdaniem jest tak popularny

Recenzja CRIPI2
8

CSGO Prime (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [2#]

Poradnik JestemKacper
10

League of Legends Clash - nowość na serwerach

Recenzja Lowelia
Chat