Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
0.0 0 538 0
13.07.2017

Drogoz - jak grać, jakie karty i umiejętności ?

Drogoz Chciwy, smok z obsesją na punkcie swojego bogactwa i wszystkiego co może być cenne, a przy okazji moja ulubiona postać w grze "Paladins : Champions of the Realm".
Nasz ziejący ogniem gad należy do pokaźnego grona postaci skupiających się do zadawania dużych obrażeń obszarowych. Przyczepiona do jego ręki wyrzutnia pocisków sprawia iż może on wystrzeliwać rakiety, które swoim polem rażenia mogą zranić wielu przeciwników naraz. Jest to postać idealnie kontrująca tanków. Dzięki swej mobilności i umiejętności latania po przytrzymaniu klawisza skoku sprawia iż może przemknąć on za linie wroga i posłać w np takiego Fernando salwę ciosów pozbawiając przeciwnika ważnego członka. Drogoz posiada po sześć strzałów na magazynek, przez co może się wydawać to małą ilością, ale w zupełności wystarcza w różnych sytuacjach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Smok posiada pięć umiejętności z których możemy skorzystać w walce :

- Wyrzutnia Rakiet - Podstawowy atak Drogoza. Co około 0,85 sekundy jesteśmy w stanie posłać jeden pocisk w stronę przeciwnika. Każda rakieta zadaje osiemset pięćdziesiąt punktów obrażeń

- Plucie Ogniem - Po użyciu tej umiejętności gad wypluwa ze swojego pyska bańkę wypełnioną płomieniami. Sama bańka nie zadaje dużych obrażeń, lecz gdy postanowimy w nią strzelić ta pęka i eksploduje na pobliskich wrogów. Wybuch ten zabiera przeciwnikom aż tysiąc punktów zdrowia.

- Wyskok - Jedna według mnie z pożyteczniejszych umiejętności u tej postaci. Po naciśnięciu klawisza aktywującego smok wzbija się momentalnie w przestworza. Po przytrzymaniu skoku możemy lewitować na sporej wysokości co umożliwia zrobienia efektownego nalotu z naszych rakiet.

- Salwa - Ładuje ona wszystkie dostępne w magazynku ładunki wybuchowe, a po naciśnięciu lewego przycisku myszy uwalnia je jedne po drugim z małymi odstępami od siebie we wskazanym kierunku. Rakiety takie mają zwiększone pole obrażeń i zadają po 250 obrażeń.

- Cios smoka - umiejętność specjalna Drogoza. Po jej załadowaniu i użyciu smok przez chwile stoi w miejscu, a następnie wykonuje szarże, którą należy pokierować tak aby trafić w przeciwnika. Atak ten zabiera zawsze 100% życia trafionego wroga.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Według mnie jedynym rozsądnym zestawem kart do tej postaci to taka aby z naszego gada zrobić wręcz zabójcę wszelakich tarczowników. Ja osobiście używam takiego zestawu :
- Decimate IV - Umiejętność Salwy zadaje zwiększone o 40% obrażenia wszelakim tarczom i osłonom.
- Splitfire IV - Czas oczekiwania na odnowienie umiejętności Salwy skraca się o 2 sekundy za każde trafienie przeciwnika. Sprawia to iż chwile po poważnym uszkodzeniu osłony już jesteśmy znowu gotowi aby zadać kolejne.
- Reciprocate II - Odnawia ona dokładnie 40% paliwa w naszym plecaku odrzutowym po zabiciu lub asyście. Jeżeli będziemy dobrze grali i chociaż będziemy pomagać innym z naszej drużyny aby dorwać wroga to praktycznie latać możemy bez końca.
- Propel I - Zwiększa ona nasz Wyskok aż o 25%
- Survival I - po zmniejszeniu się naszej ilości życia do 15%, nasza umiejętność Wyskok jest automatycznie zregenerowana. Można dzięki temu często uniknąć śmierci i uciec spod linii ognia.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
3

CSGO (B2P) Najlepsza mapa z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Overwatch - Po Lekkim Doświadczeniu

Video DEADSHUTFIRE
5

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
6

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
7

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
8

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
9

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
10

World of Tanks Bat.-Chatillon 25 T - Opis i historia świetnego czołgu średniego X tieru.

Poradnik JestemKacper
Discord