Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 1270 0
05.04.2018

Kilka rad dla nowych graczy Paladins

Będzie to wyłącznie amatorski poradnik, ale napisze w nim rzeczy, które według mnie są przydatne. Skierowane będą one do początkujących graczy lub osób, które pierwszy raz wchodzą do gry.
1. Najważniejszą rzeczą jest pamiętanie, że podczas rozgrywek nie liczą się Twoje zabójstwa, lecz wypełnianie celu wybranego tryby oraz pomoc swoim towarzyszom. Nic nie da, że będziesz mieć wiele zabitych osób, gdy na przykład nie ruszycie prawie wcale ze swoim ładunkiem. Lepiej trzymać się w grupie i wzajemnie się pilnować, aby jak najwięcej osób było przy życiu. Normalne jest, że zabijanie przeciwników jest dla Ciebie przyjemne, ale nie rób tego na siłę i nigdy nie goń przeciwnika przez całą mapę, nawet kiedy ma mało hp.
2. Widzieć własną śmierć, to najgorsze, co może być. Ale równocześnie może ukazać Twoje błędy, które następnym razem będziesz starał się unikać. Trzeba przyglądać się przyczynie swoje go zgonu. Może to być na przykład przeładowanie w nieodpowiednim momencie lub nieumiejętność używania swoich mocy. Za każdym razem można się czegoś nauczyć
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Wszystkie elementy na mapie można wykorzystać do ukrycia się przed przeciwnikiem lub zatrzymania się, aby dobrze i spokojnie przeładować broń. Za dekoracjami można również przystanąć, aby naładować swoje zdrowie, a następnie ruszyć szybko na pomoc naszym kompanom.
4. Pamiętaj, aby Twoja gra była zróżnicowana. Stanie ciągle w tym samym miejscu w końcu będzie przewidywalne, a przeciwnicy szybko nauczą się Twoich taktyk. Możesz zmieniać swoje miejsce nawet po zabiciu jeden osoby! Ważne jest, aby stosować w pewnym element zaskoczenia, który może nawet bardzo pomóc w wygranej.
5. Skuteczne granie zapewni również uczenie się grać w kilku rolach na przykład support i flanker. Będzie to potrzebne, gdy teamowi przyda się, któryś z nich. Nie warto skupiać się wyłącznie na jednej postaci, ale stale poszerzać swoje umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
6. Dużo ćwiczenia również jest pomocne. Nie będzie Ci dobrze szło, jeżeli zagrasz jeden mecz na tydzień. Możesz ćwiczyć samotnie na strzelnicy lub zagrać ze swoimi znajomymi. Najważniejsze, aby nigdy się nie poddawać i nie załamywać nieudanym meczem. Kiedyś musi nadejść ten słabszy mecz, ale nie można się zniechęcać do całej gry, bo kilka razy nam nie wyszło.
7. Graj zawsze dla samej zabawy, a nie dla rywalizacji. Wtedy każdy mecz przyniesie dużo radości. Paladins to tylko gra, więc nie ma potrzeby złościć się, że nam nie idzie. Na pewno większość osób wchodzi do gry, aby się dobrze bawić i spędzić miło czas. Nie bierz meczy tak, jakby były o jakiś puchar, bo w niczym to nie pomoże.
8. Ostatnią rzeczą jest po prostu poznanie swojej postaci oraz jej umiejętności. Nic nie da używanie wszystkich zdolności, gdy nie wiemy po,co one są. Można przeczytać opis postaci bądź zobaczyć poradnik do wybranego bohatera. Rozsądne używanie mocy jest bardzo przydatne i pomocne.
Było to zaledwie kilka podstawowych porad, które na pewno są znane i przez większość używane. Dla nowych graczy może to być przydane (ale nie musi). Każdy ma swój styl grania, ulubioną postać...Ale najważniejsze, aby czerpać radość z gry i nigdy nie brać jej, jak mistrzostwa świata.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Julcia1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

CSGO Prime (B2P) Counter Strike Global Offensive Recenzja/Opinia?

Recenzja Łupieżca
3

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
4

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
5

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
6

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
7

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Moja opinia o tej grze

Recenzja xOliwicia
9

Minecraft Jak w szybki sposób zdobyć fortunę?

Poradnik KrzychuOtwocki
10

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
Chat