Jak to działa
Panzar

Panzar

5.0 (ocen: 1)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Panzar

W świecie otoczonym przez oceany Chaosu, cztery starożytne rasy rozpoczynają walkę w imię okrutnych bóstw. Wśród pozostałości niegdyś potężnych cywilizacji ich ostatnim i jedynym powodem istnienia jest dreszcz walki i żądza wojny.

W tym brutalnym otoczeniu najważniejszymi umiejętnościami, które pozwolą Ci przetrwać są sprawne posługiwanie się mieczem lub innym orężem oraz niszczycielskimi zaklęciami. Poczuj prawdziwy dreszczyk emocji płynący z dziesiątkowania hord wrogów. Walka w pojedynkę nie sprawia Ci przyjemności? Dołącz do klanu i graj razem z innymi!

Panzar to niewątpliwie ciekawa mieszanka dwóch gatunków - MMORPG oraz MOBA stworzona na silniku CryEngine 3, dzięki czemu oprawa graficzna rozgrywki ucieszy niejedno gamerskie oko. Twórcy oddali do Twojej dyspozycji aż 8 różnych klas postaci, które posiadają własne indywidualne cechy, umiejętności i charakteryzują się różnymi stylami walki. W trakcie zabawy zbierzesz doświadczenie przeliczone zgodnie z aktywnością jak np. zadany damage, ilość zabójstw, ukończenie questów itd.

pełny opis gry
Screeny
Panzar screenshot1 Panzar screenshot2 Panzar screenshot3 Panzar screenshot4 Panzar screenshot5 Panzar screenshot6 Panzar screenshot7 Panzar screenshot8 Panzar screenshot9 Panzar screenshot10
Video
Podobne gry
Discord