Jak to działa

Panzar

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Panzar

Jest to niezwykle wciągająca gra w typie RPG, która rozdarta jest między sferą materialną, a typowo duchową krainą Terra. W rozgrywce masz szansę samodzielnie eksplorować cały świat fantasy, a także wykonywać szereg różnorodnych misji. Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę i rozwijać swoje umiejętności? Panzar to gra stworzona właśnie dla Ciebie!

Wciel się w rolę przedstawiciela jednej z czterech ras – człowieka, krasnoluda, orka bądź elfa. Po podjęciu decyzji będziesz musiał również dokonać wyboru między taką samą liczbą klas postaci, jakie przypasowano odpowiednio do wirtualnych bóstw – to właśnie one zaopatrują podopiecznych w… wielkie moce! Dalszy etap Twojej zabawy polegać będzie na rozwijaniu i poszerzaniu umiejętności wybranego bohatera, a także realizowaniu otrzymanych zadań. Nie zapomnij również o gromadzeniu punktów doświadczenia oraz kompletowaniu idealnego pancerza i uzbrojenia! Szukaj artefaktów, które stanowią cenne urozmaicenie rozgrywki. Panzar pozwala także na zapisanie się do szkół… magii. Masz zatem niepowtarzalną okazję poznawania zaklęć, które są bardzo pomocne – zwłaszcza w walce z wrogami. W rozgrywce będziesz mógł także wchodzić w interakcję z niezależnymi postaciami (NPC) oraz angażować się w grę w trybie multiplayer! Czeka Cię zatem wspólne wykonywanie questów oraz liczne potyczki deathmatch – czy wiesz, że jednocześnie możesz zmierzyć się podczas turnieju z nawet 64 uczestnikami?

Jesteś gotowy zostać odważnym i walecznym bohaterem, który będzie siał postrach wśród wszystkich ras rozgrywki? Koniecznie zanurz się w świecie Panzar i… zwyciężaj!

pełny opis gry
Screeny
Panzar screenshot1 Panzar screenshot2 Panzar screenshot3 Panzar screenshot4 Panzar screenshot5 Panzar screenshot6 Panzar screenshot7 Panzar screenshot8 Panzar screenshot9 Panzar screenshot10
Video

Panzar wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.8 GHz
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4870
 • 12 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat