Jak to działa

Perfect World International

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Perfect World International

Perfect World International to ambitna gra z gatunku MMORPG, w której mieszkańcy krystalicznie czystego i idealnego świata muszą przeciwstawić się zjawom - nieumarłym stworom, które nie poszukują niczego innego, oprócz zniszczenia tego, co żywe.

Gra oferuje każdemu mnóstwo atrakcji, a bogate środowiskowo przestrzenie sprawiają, że w PWI można się wręcz zakochać. Tu możesz przemierzać świat na podniebnym wierzchowcu, zwiedzać mroczne i niebezpieczne podziemia lub brać udział w nasyconych akcją bitwach PvP, w których stoczysz walki z wrogami z całego świata o władzę i kontrolę na terytorium.

Bierz udział w epickich bitwach, na których łącznie spotyka się 160 graczy. Malownicze i klimatyczne pola walki służą jako wspaniały poligon do walki o kontrolę nad terenem, a przy okazji skrywają nieznane skarby.

Perfect World International to jedna z niewielu gier MMORPG, w których nie tylko możesz latać, ale przede wszystkim masz możliwość prowadzenia walk w przestworzach. Wznieś się w powietrze już dziś i obserwuj świat z lotu ptaka!

Zawartość Pefect World International jest stale aktualizowania, co oznacza, że świat w tym MMORPG stale się zmienia. Bierz udział w międzyserwerowych wydarzeniach i pokonuj wymagających bossów w podziemiach dostępnych na najwyższym poziomie.

Zarejestruj się już dziś, wybierz jedną z 6 raz i dobierz do niej klasę, która najlepiej wpasuje się w Twój styl gry! Perfect World czeka tu na Ciebie.

pełny opis gry
Screeny
Perfect World International screenshot1 Perfect World International screenshot2 Perfect World International screenshot3 Perfect World International screenshot4 Perfect World International screenshot5 Perfect World International screenshot6 Perfect World International screenshot7 Perfect World International screenshot8 Perfect World International screenshot9 Perfect World International screenshot10
Video

Perfect World International wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat