Jak to działa

Pocket Starships

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Pocket Starships

Pocket Starships to darmowa gra MMORPG, która wciągnie Cię do świata walk kosmicznych. W grze tej staniesz na czele prawdziwej intergalaktycznej floty. Czas na sprawdzenie umiejętności dyplomatycznych! Zawieraj sojusze, ale i ostrożnie planuj ataki na przeciwników. Zaraz po rozpoczęciu swojej przygody dołączysz do ogromnego wszechświata zamieszkałego przez tysiące innych pilotów. Każdy z nich posiada swój władny plan, reputację oraz osiągnięcia. Pora wyróżnić się na ich tle! Na jaką reputację sobie zasłużysz? Czy zdobędziesz miano hegemona? Odległa galaktyka czeka na Ciebie!

Do najważniejszych funkcji Pocket Starships należy zaliczyć m.in. tryby kooperacji oraz PVP. Możesz tworzyć lub dołączać do walk z przyjaciółmi lub wciągnąć się w wir potyczek między piratami. Żądny wrażeń? Stań naprzeciw frakcji przeciwnika w trybie PvP i poddaj testowi swoje umiejętności!

Crafting i ulepszanie pojazdów to jedne z ciekawszych czynności, które oferuje Pocket Starships. Twórcy położyli duży nacisk na stworzenie unikalnego oraz złożonego systemu craftingu. Poza ulepszeniami statków kosmicznych będziesz mógł modyfikować oraz tworzyć również np. broń lub amunicję.

Graj w dowolnym miejscu! Wieloplatformowa technologia zastosowana w grze pozwala na jednoczesną zabawę z przyjaciółmi nie tylko z poziomu przeglądarki internetowej na PC, ale i na platformie moblinej. Już nigdy nie opuścisz żadnej galaktycznej bitwy!

pełny opis gry
Screeny
Pocket Starships screenshot1 Pocket Starships screenshot2 Pocket Starships screenshot3 Pocket Starships screenshot4 Pocket Starships screenshot5 Pocket Starships screenshot6 Pocket Starships screenshot7 Pocket Starships screenshot8 Pocket Starships screenshot9 Pocket Starships screenshot10
Video

Pocket Starships wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat