Jak to działa
5.0 1 1296 0
25.08.2017

Pokemon GO - zdobywanie doświadczenia oraz oszczędzanie internetu?

Pobierając Pokemon Go zapewne zastanawialiście się jak szybko wbijać te nasze poziomy czy coś w tym stylu.. W tym poradniku pokażę Wam w jaki sposób możemy szybko zdobywać doświadczenie ale też pomogę Wam oszczędzić trochę internetu.. Zapraszam!

Rozpoczynając grę posiadamy 1 poziom.. Aby szybko "ewoluować" z poziomem to powinniśmy:
- łap wszystkie pokemony, które spotkasz na drodze! Jeśli są to rataty, pidgeye to i tak je złap! Nie żałuj sobie pokeballi.. W każdym pokestopie otrzymasz pokeballa także nie masz czym się martwić.
- staraj się ewoluować te pokemony wypisane wyżej! Potrzebują one tylko 12 candy (cukierków) a doświadczenie leci i leci!
- mieszkasz w mieście? Jest to duży plus gry.. Jeśli w swoim mieście posiadasz rynek to na nim powinno być mnóstwo pokestopów.. Za pokręcenie pokestopem dostajemy także doświadczenie..
- chcesz masowo wykonać ewolucję pokemonów? Nie rób tego od razu, tylko poczekaj aż będziesz posiadał LuckyEgga! Standardowo otrzymujesz za ewolucję 500 expa a z lucky eggiem będziesz otrzymywał podwójnie czyli 1000!
Do tego uzbieraj sobie więcej tych pokemonów oraz cukierków, ponieważ luckkyegg trwa przez 30 minut, a ewolucja zabiera nam 10-20 sekund przez co wykonanie 3-4 ewolucji byłoby tylko stratą luckyegga!
- atakuj gymy.. Wiadomo, że na samym początku ze słabymi pokemonami nie wygrasz w bitwie o GYM, jednak na wyższych poziomach za pokonanie jednego w gymie pokemona dostajemy 100 expa a jeśli pokonamy wszystkie pokemony w gymie to otrzymamy dodatkowo 50 expa.

Są to sposoby na zdobywanie expa... Teraz przejdziemy do drugiej części poradnika, czyli jak oszczędzać dane komórkowe grając w pokemony?
Jeśli posiadasz w telefonie tryb AR to go wyłącz.. Bardzo mocno zużywa to baterię, a bez naładowanej baterii no nie pogramy sobie w pokemony.. Jakby ktoś nie wiedział to tryb AR odpowiada za pokazywanie pokemonów w rzeczywistym świecie.. Może on być na dachu, na ziemi, na samochodzie a nawet w toalecie ;)
Drugim sposobem na oszczędzenie sobie baterii jest kupno powerbanka.. Może nie zaoszczędzi nam baterii ale w chwilach kryzysowych możemy podłączyć sobie ten telefon do ładowania i dalej grać!
Uzależniłeś się? Spróbuj na jakiś czas dać baterii odpocząć.. Nagrzana bateria może szybciej się rozładowywać i nam psuć rozrywkę z gry komunikatem o niskim poziomie baterii :D Dla zapalonego gracza jest to najgorsze uczucie ;)
Wyczytałeś w internecie, żeby korzystać z aplikacji google w trybie offline? BZDURA! Aplikacja NIE KORZYSTA z mapy od google.. Może to nie oszczędza nam baterii, ale oszczędzi nam czas oraz miejsce na telefonie! ;)
Rozładuje Ci się telefon a masz powerbanka? Nawiązując do drugiego sposobu.. Jeśli dajesz odpocząć telefonowi to wtedy, kiedy on się ładuje. W końcu wyłączony telefon oraz nie nagrzana bateria pozwala mu na szybsze ładowanie :) Ładując telefon bateria tym bardziej się nagrzewa a grając w tym samym momencie w pokemony ugotujesz ją.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
3

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
4

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
5

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
6

Star Stable Recenzja Star Stable Online

Recenzja Iza1133
7

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
8

Football Team Zagrajmy w Football Team!

Poradnik Aseczka
9

League of Legends Rammus kręć się kręć!

Poradnik Ulicznybanan
10

RETRO: Castlevania II: Simon's Quest (1988)

Recenzja LiquidSnake
Chat