Jak to działa

Pokemon Mega

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Pokemon Mega

Lubisz doskonale znane chyba wszystkim na świecie Pokemony? A może interesują Cię gry przeglądarkowe? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś sobie „tak”, koniecznie zagraj w tę wyjątkowo wciągającą rozgrywkę, jaką jest Pokemon Mega! Gra charakteryzuje się dość prostą zabawą, która polega na szukaniu stworków zwanych „Pokemonami”. Będziesz musiał jednak nie tylko je odnaleźć, ale również trenować w celu podnoszenia ich umiejętności , przydatnych w walce z innymi graczami. Zwiększanie specjalistycznych mocy z czasem poskutkuje… ewolucją Pokemona!

Na początku możesz czuć się tu trochę samotnie, jednak później do Twojego świata dumnie wkroczą MMOG-owe elementy! Pojawiają się zatem liczne gildie, do których możesz dołączyć (osiągając odpowiedni poziom). W grze jest także możliwość uczestniczenia w wielu turniejach. Możesz także handlować i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. System Gildii jest oczywiście niezwykle ważną częścią Pokemon Mega – odblokowuje się on jednak dopiero przy poziomie 26-stym. Po pomyślnym utworzeniu gildii (lub dołączeniu do niej), możesz zaprzyjaźnić się z pozostałymi członkami i rozwijać się… razem. W grze Pokemon Mega istnieje wiele rodzajów Pokemonów i formacji, które są doskonale znane ze słynnej kreskówki, która wpisała się w kanon klasyków anime. Pamiętaj, że nie każdego stworka uda się złapać łatwo i… bez walki.

Jeżeli nudzisz się w drodze do szkoły lub do pracy, rozgrywka doskonale wypełni Twój wolny czas. Czy jesteś gotów na wkroczenie do świata Pokemon Mega?

pełny opis gry
Screeny
Pokemon Mega screenshot1 Pokemon Mega screenshot2 Pokemon Mega screenshot3 Pokemon Mega screenshot4 Pokemon Mega screenshot5 Pokemon Mega screenshot6 Pokemon Mega screenshot7 Pokemon Mega screenshot8 Pokemon Mega screenshot9 Pokemon Mega screenshot10
Video

Pokemon Mega wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat