Jak to działa
0.0 0 200 0
04.12.2017

Popularna gra Subway Surfers!

Pierwszą grą jest "Subway Surfers". Osiągnęła ona w "Sklepie Play" ocenę 4,5 na 5 więc jest to bardzo wysoki wynik. Jest to gra zręcznościowa która polega na pokonaniu jak najdalszego dystansu. Postacią możemy sterować poprzez ruch palcem w prawo, lewo górę i dół. Im dalej jesteśmy tym postać szybciej się porusza. Mamy w niej możliwość połączenia się przez Facebooka i pokonywaniu rekordów swoich znajomych. Możemy biegać różnymi postaciami które kupujemy za złote monety i klucze. ( niektóre dostajemy za darmo od twórców gry ). Każda postać ma kilka odmiennych skórek ( wygląd ). Podczas biegu możemy zdobywać różne przedmioty takie jak: skoczne buty, magnez, coś w rodzaju odrzutowego plecaka. Możemy kupować też deski dzięki którym uzyskujemy bonusy ( jeżeli deska takie posiada) i jeżeli uderzymy w przeszkodę możemy biec dalej.
1.Magnez zbiera monety które znajdują się obok nas. ( nie zbiera innych ulepszeń. Magnez możemy tez ulepszać aby trwał dłużej)
2. Skoczne buty dają nam większy skok dzięki czemu nie musimy przechodzisz pod przeszkodami lub chodzić obok ( trzeba uważać na przeszkody które są wyżej żeby nie uderzyć.
3.Odrzutowy plecak - dzięki nim pokonujemy dystans lecąc w powietrzu gdzie znajduje się całkiem dużo monet.

MONETY
Monety zbieramy podczas gry i możemy wydawać je na ulepszenia itd.
Możemy je też dostać w prezentach które zbieramy podczas gry ( rzadkie ).
KLUCZE
Klucze są drugą zaraz po monetach walutą w grze. Możemy je zbierać podczas gry ( rzadkie ), lub kupić za realne pieniądze.

Dostępne mamy też questy ( zadania ). Musimy wykonać 3 zadania a w zamian otrzymujemy mnożnik przebytego przez nas dystansu.
Dodatkowo każdego dnia mamy do wykonania jedno zadanie polegające na zbieraniu liter znajdujących się na mapie które układają się w 1 słowo.
Twórcy dbają o grę dlatego często pojawia się aktualizacja która najczęściej dodaje kilka nowych postaci i zupełni inny wygląd mapy (pociągi, ściany itd.) Poza postaciami możemy kupować też deski dzięki którym możemy szybciej się poruszać czy np wyżej skakać.
Chyba nie ma takiej osoby, która nie słyszałaby o tej grze. Jest niezwykle popularna, ma wyśmienitą grafikę i dźwięk. Oferuje mega dużo postaci i dodatków do gry.Potrafi wciągać na naprawdę długie godziny. Wielkim plusem są też bardzo częste aktualizacje dzięki którym gra na pewno nam się nie znudzi. Możemy też rywalizować ze znajomymi np. o to kto szybciej zrobi jakieś questy czy dalej dobiegnie, dlatego gorąco polecam :D.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez DupciaBlada

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
8

World of Tanks Zbalansowana gra?

Recenzja Majorinel
9

Smite Jakie są najsilniejsze "comba"?

Poradnik ZiemniakPL
10

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
Discord