Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
5.0 1 2234 0
26.06.2017

Poradnik i Recenzja Gry - Rail Nation

RAIL NATION - Gra oparta na Transporcie kolejowym . Składa się z 6 ER i Finału . W Każdej z nich mamy za zadanie badać i kupować coraz to lepsze Lokomotywy tak by nasz transport przynosił coraz lepsze zyski i poprawiał nasza pozycję w Rankingu Graczy.Pierwsze 6 er to rozgrywka , między graczami i stowarzyszeniami o jak najlepszą dominacje i szybkość w dowozie 48 różnych towarów tak by dostać się do FINAŁU.Podczas Rozgrywki mamy do wyboru 50 Miast Startowych w których możemy rozpocząć przygodę. Każde kolejne miasto można podłączyć budując do niego tory . Możemy skupić się na Transporcie Towarowym a także Pasażerskim w zależności od czasu jakim dysponujemy i od doświadczenia w grze .Rozpoczynając Grę Wybieramy Miasto Startowe i od pierwszej Ery Badamy coraz to lepsze Lokomotywy , tak by ulepszać nasz transport w zakresie szybkości a także ilości zwożonego towaru do Miast .Do Dyspozycji mamy po kilka różnych rodzai trójwymiarowych Lokomotyw Na Każą Erę.Rywalizujemy z innymi Graczami i Stowarzyszeniami zdobywając tzw. punkty prestiżu -za największą ilość każdego Dostarczonego Towaru do Miasta . Punkty prestiżu wyznaczają nam ranking . Z Każdą godziną w czasie rzeczywistym nasz transport się rozwija i ulepszamy swoje imperium kolejowe budując dostępne na Stacji kolejowej Budynki , które dają nam możliwość szybszego transportu a także większej ilości dostaw danego Towaru do Miast- co pozwala nam piąć się w Górę statystyk rankingowych w wielu kategoriach. Dysponujemy budynkami takimi jak Stacja Kolejowa, Fabryka Torów , Lokomotywownia, Laboratorium ,Restauracja, Centrum Handlowe ,Bank , Warsztat Budowlany , Loteria czy Budynek Licencyjny. Każdy z budynków ma wpływ na polepszenie Jakości transportu i składa się z wielu leveli(Poziomów) które trzeba budować by usprawniać i ulepszać swoje imperium . Każdy budynek ma swoje funkcje które spełnia w Grze i wzmacnianie go pozwala na szybszy rozwój.W Grze co jakiś czas występują także różne Konkursy na Dowóz towarów do Miast - które za wygranie dają pewne plusy dla Wygrywających je Graczy i Miast.Gra Ogólnie bardzo ciekawa z Fajna strategiczna Mapką Fabryk produktów i półproduktów . Rozbudowany system badan pozwala na kupowanie i ulepszanie Różnego rodzaju lokomotyw .Rywalizujemy z Graczami poznając ludzi , zakładamy z nimi wspólne relacje i stowarzyszenia , które działają razem szybciej i sprawniej w wielu miastach. Polecam dla Fanów strategii i rywalizacji Rankingowej- ciekawa grafika , duża grywalność, gra w której można wiele się nauczyć o transporcie kolejowym i Lokomotywach z różnych czasów. W zależności od sposobu grania daje wiele możliwości regulowania czasu gry , co pozwala na komfort normalnego funkcjonowania i w grze i w życiu prywatnym.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Poniżej pokazany Model Badań kolejnych lokomotyw i punkty badań potrzebne do zbadania każdej funkcji lokomotywy a także ulepszenia , które pozwala usprawnić LOKO w szybkości i ilości zwożonych towarów. Do Każdej lokomotywy i ulepszenia jest przypisana ilość punktów Badań które trzeba posiadać by skorzystać z tej funkcji. Punkty Badań wytwarzane są w rzeczywistym czasie w zależności od rozwoju i postępu budynku o nazwie Laboratorium. Im wyższy poziom tego budynku tym punkty wytwarzają się szybciej i mniej czasu potrzeba by zbadać kolejne Lokomotywy i ulepszenia do nich dopasowane. To wszystko ma wpływ na lepsze i szybsze transporty kolejowe - zarówno towarowe i pasażerskie. Do tego oprawa Graficzna na bardzo wysokim poziomie - wszystko proste do zrozumienia .Wytwarzanie punktów badań można także przyspieszyć wykupując konto PREMIUM w Grze -daje one wiele korzyści w tym także 40% szybsze wytwarzanie punktów badań . Na opcje premium można zarobić w trakcie Gry uczestnicząc w konkursach i odkrywając codzienne darmowe losy Loterii .
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze występuje także waluta Premium , która pozwala na wzmacnianie ulepszanie niektórych funkcji ,czynności związanych z ulepszeniem czy to budynków czy lokomotyw a także posiadania Konta Plus które daje wiele możliwości uproszczenia Gry. Jest to waluta GOLD czyli Złoto - można ja kupić a także zdobyć na różne sposoby - także w Grze . Podczas rozgrywki każdy Gracz ma do wykorzystania jeden los na Loterii na dzień na Który odbiera na Stacji Kolejowej. W losie można zdobyć właśnie Złoto -które jest walutą premium w grze , ale nie tylko - także 5 bonów na przyspieszenie Lokomotywy o 20 km/h , gotówkę występująca w Grze w różnej wysokości, punkty badań potrzebne do rozwoju technologii,bonusowe lokomotywy (dodatkowe lokomotywy występujące w Grze) ,Tańsze ulepszenia budynków i wiele innych pomocnych opcji. Jak wspomniałem wyżej oprócz podstawowych lokomotyw w grze występują także lokomotywy bonusowe , które można kupić za złoto a także wygrać na loterii bądź zdobyć w Konkursach . Dodatkową opcja na pozyskanie gotówki w Grze czy niektórych opcji jest możliwość oglądania reklam , za które dostajemy - Gotówkę , Punkty Badań , Tańsze Losy , Losy ,czy dodatkowe Wagony. Tak do transportu każdego towaru także potrzebne są inne , do tego każda lokomotywa ma określony udźwig Wagonów , który można poprawiać poprzez ulepszenia . Wagony także można wygrywać i w Loterii i w Konkursach i jak wspomniałem z Reklam czy codziennych bonusów wprowadzonych niedawno . W skrócie RN jako gra przeglądarkowa posiadająca walutę premium - daje także możliwość zarobienia na ta walutę w Czasie Gry poprzez swój wkład czasu i aktywność w Konkursach.

Zobacz także nasze najlepsze darmowe gry symulacyjne
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananno35

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Hero Zero zostań bohaterem

Recenzja KaperoXpompA
2

CSGO Prime (B2P) Najciekawsze tryby serwerów społeczności w CS:GO

Recenzja cerakpl
3

Najlepszy growy thriller ostatnich lat

Recenzja adrianos253
4

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
5

Najlepsze modyfikacje do ETS 2 [ Euro Truck Simulator 2 ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

MovieStarPlanet MSP JAK SZYBKO MIEĆ STARCOINS?!

Poradnik KIAM
7

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
8

World of Warships Recenzja Budionnego czyli krążownika ZSRR poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
10

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
Chat