Jak to działa

Rakshasa

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rakshasa

Wszyscy fani gier przeglądarkowych MMORPG w klimacie mangi i anime będą zachwyceni emocjonującą rozgrywką w świecie Rakshasa. Dzięki charakterystycznej grafice, systemowi auto-trackingu i turowemu systemowi walk można przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości – pełnej walk przeciwko złym duchom. Twoim zadaniem będzie powstrzymać je od całkowitego spustoszenia w świecie… żywych! Wygląd postaci oraz fabuła gry utrzymane zostały w aurze iście anime’owanej, zatem fani charakterystycznej dla Japonii grafiki na pewno będą zadowoleni.

Rozgrywka rozpoczyna się od przedstawienia historii Xia Lin – zwykłej uczennicy Uniwersytetu, której życie zmienia się przez jedno przypadkowe spotkanie. Dzięki obecności opiekuńczego ducha razem z nią przeniesiesz się w świat niedostępny dla zwykłych śmiertelników! Miejsce, w którym duchy i ludzie współistnieją ze sobą, to Requiem. Wstęp do krainy mają bowiem tylko ci, którzy posiadają swojego opiekuńczego ducha – jak właśnie główna bohaterka. Razem z Xia Lin wskoczysz do magicznego świata po to, aby na wiele godzin zanurzyć się w epickich bitwach przeciwko różnym kultowym bossom z serii. Możesz także pojedynkować się z innymi graczami i zdobywać nowe, przydatne w walkach umiejętności.

Jak myślisz, czy w świecie pełnym złych duchów można współpracować z opiekuńczą zjawą tylko po to, aby… przetrwać? Już dziś wkrocz w świat zamieszkiwany przez duchy i demony oraz w krainę dusz, do jakiej zwykły człowiek nie ma dostępu. Jesteś ciekaw, co będzie czekać na Ciebie tuż po przekroczeniu magicznej bariery?

pełny opis gry
Screeny
Rakshasa screenshot1 Rakshasa screenshot2 Rakshasa screenshot3 Rakshasa screenshot4 Rakshasa screenshot5 Rakshasa screenshot6 Rakshasa screenshot7 Rakshasa screenshot8 Rakshasa screenshot9 Rakshasa screenshot10
Video

Rakshasa wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat